Вам знадобиться лише один простий лайфхак: як отримати ранній урожай картоплі швидко та ефективно

Якщо ви хочете гарний та великий врожай, просто зробіть це: що потрібно для того, аби отримати ранній врожай картоплі. Ви будете приємно вражені.

Щоб отримати ранній урожай картоплі, деякі садівники вдаються до особливих методів, що дозволяють збільшити швидкість проростання та покращити якість збору. За деякими рекомендаціями, сходи можуть з’явитися на два тижні раніше, ніж зазвичай, якщо використовувати картоплю з вже наявними паростками та корінцями. Це дозволяє отримати молоду картоплю раніше, ніж за звичайних умов.

Городники поділились лайфхаком, як отримати ранній урожай картоплі
Городники поділились лайфхаком, як отримати ранній урожай картоплі

Для підготовки бульб до пророщування рекомендується відвести 20-40 днів до їх посадки. Це дає можливість картоплі розпочати проростання, а також сприяє відляканню шкідників. Наприклад, бульби можна розмістити в ящику з міцними бортами, на дно якого насипати ошпарену тирсу. Потім розмістіть бульби впритул один до одного на цій тирсі, покладіть інший шар тирси зверху і залиште для проростання.

Після трьох тижнів картоплю можна почати висаджувати. Важливо робити це обережно, щоб не пошкодити паростки, і висаджувати їх в грунт. За досвідом садівників, така картопля має підвищену врожайність і може дати ранній урожай.

Городники поділились лайфхаком, як отримати ранній урожай картоплі
Городники поділились лайфхаком, як отримати ранній урожай картоплі

Вирощування розсади картоплі має свої переваги, серед яких відносна простота процесу та можливість отримати більший врожай у порівнянні з безпосереднім висівом картоплі у ґрунт. За правильних умов цей метод може забезпечити урожай вже у червні, що на 30% перевищує терміни збору врожаю від безпосередньо посіяної картоплі.

Основний процес вирощування розсади картоплі досить схожий на вирощування пророщеної картоплі. Перш за все, необхідно підготувати належний субстрат для вирощування розсади. Для цього можна використовувати землю, тирсу або торф. Далі необхідно розмістити картоплю в один шар на підготовленій підстилці та забезпечити її вологу регулярним поливом.

Городники поділились лайфхаком, як отримати ранній урожай картоплі
Городники поділились лайфхаком, як отримати ранній урожай картоплі

Найголовнішим у вирощуванні розсади картоплі є час пересадки. Як тільки паростки досягнуть висоти близько 10 сантиметрів, необхідно обережно викопати рослини та пересадити їх у відкритий ґрунт. Глибина посадки повинна бути приблизно 15 сантиметрів, щоб забезпечити відповідні умови для росту та розвитку картоплі.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?