Найважливіше у протисонцевих окулярах – захист від ультрафіолету: форму оправи слід підбирати під обличчя

Протисонцеві окуляри є не лише модним аксесуаром, але й дуже корисним засобом. Затемнене скло захищає очі від ультрафіолетового опромінення й запобігає появі зморшок, адже перебуваючи на сонці, людина мружиться.

Протисонцеві окуляри є не лише модним аксесуаром, але й дуже корисним засобом. Затемнене скло захищає очі від ультрафіолетового опромінення й запобігає появі зморшок, адже перебуваючи на сонці, людина мружиться.

Потап у квадратних окулярах

Треба не лише звертати увагу на форму протисонцевих окулярів й дивитися, як вони пасують до обличчя, але й дізнатися, наскільки дана модель здатна захистити ваші очі. Тож найперше обирайте не фасон, а рівень захисту від УФ-променів. Бажано, щоб на етикетці була позначка 100% або ж UV400. На крайній випадок можна купити з 99% захистом від ультрафіолету. Якщо показник менший, відкладіть цю модель убік.

Як обрати окуляри під форму обличчя

З рівнем захисту розібралися. Тепер треба знати, яка форма окулярів пасуватиме найкраще.

Жінкам із видовженим обличчям, краще зупиняти вибір на овальних чи заокруглених лінзах.

Кругле обличчя найліпше виглядатиме в окулярах квадратної або прямокутної форми. Завдяки прямим лініям вони створюватимуть ефект витягання обличчя.

Лесі Нікітюк пасують навіть лижні окуляри

Правильний овал обличчя буде мати гарний вигляд з будь-якою оправою. Але найбільшого ефекту вдасться досягти з формою “котяче око”.

З “авіаторами” треба бути обережними. Вони пасують далеко не всім. Щоб виглядати в таких окулярах стильно, слід мати трикутну форму обличчя.

До ніжних м’яких рис обличчя підійдуть метелики, крапельки чи “котяче око”.

Вузьке обличчя найкраще виглядатиме в оправі у формі метелика з піднятими зовнішніми краями. Можна також застосовувати великі лінзи з масивними дужками.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.