Ви певні, що правильно готуєте сосиски? Переконайтеся, як треба: за всім кулінарними канонами

Сосиски – дуже зручна річ. Завжди може втамувати голод, та й рецептів із такими ковбасками можна зустріти безліч. От тільки далеко не всім господарочкам відомо, як їх правильно варити чи смажити.

Сосиски – дуже зручна річ. Завжди може втамувати голод, та й рецептів із такими ковбасками можна зустріти безліч. От тільки далеко не всім господарочкам відомо, як їх правильно варити чи смажити.

Цей м’ясний продукт є чудовим додатком до будь-якого гарніру – картоплі, каші, яєчні, салату. Напевно, немає у світі таких людей, які б не любили сосиски. А дітлахи взагалі ладні їсти подібну їжу хоч кожен день.

Як правильно варити сосиски

Всі, хто хоч раз у житті готував сосиски, певні, що зробити це дуже просто – кинув у воду або підсмажив на пательні, і вечеря готова за 5 хвилин. А чи можете ви з певністю відповісти на питання, в якій воді треба варити продукцію м’ясокомбінату? Закладати в гарячу чи холодну рідину? А на якій сковороді смажити? От і виходить, що слід знати певні тонкощі.

Вода для сосисок

Від того, якої температури буде вода для варіння сосисок, залежить, чи дістанете після варіння суцільну грудочку з оболонкою, що лопнула, чи нормальну апетитного вигляду їжу.

Отже, не треба змушувати сосиски переживати різкі температурні стрибки. Не кладіть сосиски з холодильника в окріп. І навіть гаряча вода для цього не підходить. У такому разі оболонка почне різко розширятися, трісне, і вміст витече назовні. Вода для варіння має бути холодною чи кімнатної температури.

Як правильно смажити сосиски

Тоді сосиска поступово розігріватиметься разом із рідиною і не втратить своїх якостей й товарного виду. Відразу після закипання вогонь слід вимкнути. Тільки в такому разі сосиски залишаться соковитими й смачними. Заморожені сосиски не розморожуйте. Просто залийте холодною водою і поставте на газ, поступово довівши до кипіння.

Пательня для сосисок

Зі смаженими сосисками та ж історія. Не треба класти ковбаски на розжарену сковорідку. Викладіть на тепленьку і поступово розігрівайте. Попередньо зробіть у м’ясному виробі кілька надсічок. Тоді пара буде виходити, а сосиска не лусне.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.