Діти знаменитостей вбралися у вишиванки з нагоди свята: бачимо нащадків Гвоздьової, Павліка, Кіма та інших

Зірки не змогли обійти увагою День вишиванки. Тому 18 травня вбралися у вишиті сорочки самі й не забули приготувати святкове вбрання для своєї малечі.

Ілона Гвоздьова

Домінік залюбки позує у вишиванці

Хореографиня привітала зі святом своїх підписників, виклавши в мережу світлину свого молодшого синочка Домініка. Хлопчина позує на тлі зеленої галявини. Дитя, якому ще не минуло 3 рочки, гарно представив білу сорочку з червоною вишивкою. А мама зробила приписку зі сподіваннями якнайшвидшого закінчення “цього жаху, і ми жили у мирі та злагоді”.

Дядя Жора

Дядя Жора показав одну з трьох доньок

47-річний шоумен має трьох донечок, з мамою яких проживає у шлюбі вже 22 роки. Але у День вишиванки Вадим Мичковський виклав світлину лише з однією з них. Тато з такої нагоди вбрався у білу вишиванку, вишиту по білому, а в дівчинки блакитна сукня з багато прикрашена вишивкою рукавами.

Григорій Решетник

У ведучого троє синів і всім потрібна вишиванка

38-річний ведучий має трьох синів. 18 травня вся родина вбралася по-святковому. Особливо виділилася багатодітна мама. Жінка вбралася у гарну білу сукню з блакитно-червоною вишивкою і підперезалася червоним паском. Сорочка татуся теж вишита яскраво – до самого низу і по плечах. А хлоп’ята всі як один у вишиванках з голубою вишивкою.

Віктор Павлік

Родина Павліків вбралася в один стиль

Вся молода родина співака принарядилася в однотипні вишиванки темно-сірого кольору з червоними квітами. У тата й синочка вони розташовані спереду, а в матусі ще й рукава гарно прикрашені.

Віталій Кім

Маленький Кім радо зустрічає свято

Не забув привітати підписників із Днем вишиванки й очільник Миколаївщини. Виклав у мережу світлину найменшого сина. Русланчик надів вишиванку з синім орнаментом, а ще накинув на плечі піджачок.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.