Відразу три українські фільми тепер можна побачити на Netflix: усі вони є захоплюючими комедіями

Українські стрічки "Сусідка", "Свінгери" та "Свінгери 2" стали доступними для 19 країн Європи – переважно Східної та Центральної. Вони з'явилися на стримінговій платформі Netflix.

Українські стрічки “Сусідка”, “Свінгери” та “Свінгери 2” стали доступними для 19 країн Європи – переважно Східної та Центральної. Вони з’явилися на стримінговій платформі Netflix.

“Сусідка”

Прем’єра романтичної комедії, що з’явилася на стримінговій платформі 12 липня, в Україні відбулася напередодні Нового, 2023 року. Сценарій до ромкому написала Ірена Карпа. До головних ролей долучені Ксенія Мішина та Артемій Єгоров.

Фільм Сусідка з’явився на Netflix

За сюжетом, чоловік є затятим холостяком і конче потребує веселих розваг. І тут на його життєвому шляху намалювалася строга вчителька музики, яка самотужки виховує дитину і понад усе мріє про міцну сім’ю. Лише одна карколомна подія призвела до кардинальних змін у житті обох героїв.

“Свінгери”

На Netflix комедія з еротичним нахилом з’явилася у травні. У центрі сюжету сімейні пари, яких засмоктала рутина й відібрала радість життя. Вони вирішують освіжити почуття, зустрівшись з іншою родиною і обмінявшись партнерами.

Фільм Свінгери з’явився на Netflix

Звісно, нічого хорошого з цього не виходить, а починається справжній шарварок зі з’ясовуванням стосунків й екскурсам у минуле, коли герої були молодими й закоханими.

“Свінгери 2”

Сіквел було вироблено українськими й латвійськими кіновиробниками. До вже звичних нам героїв із першої частини комедії – Олі Полякової, Михайла Кукуйка, Ганни Саліванчук, В’ячеслава Довженка – додалися ще дві яскраві зірки: Даша Астаф’єва та Олексій Вертинський. Останньому взагалі довелося зіграти особу нетрадиційної орієнтації.

Фільм Свінгери 2 з’явився на Netflix

Прем’єра стрічки в Україні відбулася ще у 2019 році. Тепер і мешканці інших країн зможуть вдосталь посміятися над перипетіями сімей, яким конче бракує гострих відчуттів.

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.