Відразу три українські фільми тепер можна побачити на Netflix: усі вони є захоплюючими комедіями

Українські стрічки "Сусідка", "Свінгери" та "Свінгери 2" стали доступними для 19 країн Європи – переважно Східної та Центральної. Вони з'явилися на стримінговій платформі Netflix.

Українські стрічки “Сусідка”, “Свінгери” та “Свінгери 2” стали доступними для 19 країн Європи – переважно Східної та Центральної. Вони з’явилися на стримінговій платформі Netflix.

“Сусідка”

Прем’єра романтичної комедії, що з’явилася на стримінговій платформі 12 липня, в Україні відбулася напередодні Нового, 2023 року. Сценарій до ромкому написала Ірена Карпа. До головних ролей долучені Ксенія Мішина та Артемій Єгоров.

Фільм Сусідка з’явився на Netflix

За сюжетом, чоловік є затятим холостяком і конче потребує веселих розваг. І тут на його життєвому шляху намалювалася строга вчителька музики, яка самотужки виховує дитину і понад усе мріє про міцну сім’ю. Лише одна карколомна подія призвела до кардинальних змін у житті обох героїв.

“Свінгери”

На Netflix комедія з еротичним нахилом з’явилася у травні. У центрі сюжету сімейні пари, яких засмоктала рутина й відібрала радість життя. Вони вирішують освіжити почуття, зустрівшись з іншою родиною і обмінявшись партнерами.

Фільм Свінгери з’явився на Netflix

Звісно, нічого хорошого з цього не виходить, а починається справжній шарварок зі з’ясовуванням стосунків й екскурсам у минуле, коли герої були молодими й закоханими.

“Свінгери 2”

Сіквел було вироблено українськими й латвійськими кіновиробниками. До вже звичних нам героїв із першої частини комедії – Олі Полякової, Михайла Кукуйка, Ганни Саліванчук, В’ячеслава Довженка – додалися ще дві яскраві зірки: Даша Астаф’єва та Олексій Вертинський. Останньому взагалі довелося зіграти особу нетрадиційної орієнтації.

Фільм Свінгери 2 з’явився на Netflix

Прем’єра стрічки в Україні відбулася ще у 2019 році. Тепер і мешканці інших країн зможуть вдосталь посміятися над перипетіями сімей, яким конче бракує гострих відчуттів.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.