Видалила всі фото з коханим: колишній чоловік Лорак через чотири місяці після весілля посварився з дружиною

Мурат Налчаджиоглу посварився с дружиною — чи буде розлучення? Лілія Реус відписалася від коханого, видалила статус "дружина" та весільні фото. Що сталося?

Колишній чоловік Ані Лорак чотири місяці тому знов зареєстрував законний шлюб з майстром візажу Лілією Реус. Численні фото щасливої пари створювали картинку ідеальної родини, але, здається, виявилися суцільною ілюзією. Два дні тому турецький бізнесмен та його нова дружина спровокували хвилю чуток про своє розлучення. Що трапилось? Розповідаємо у нашій публікації.

Дві жінки Мурата Налчаджиоглу: Ані Лорак та Лілія Реус
Дві жінки Мурата Налчаджиоглу: Ані Лорак та Лілія Реус

Чутки про імовірне розлучення колишнього чоловіка Ані Лорак поширилися соцмережами 18 жовтня. Подружжя не робило ніяких офіційних заяв з приводу своїх взаємовідносин, але підписники і без них прийшли до певних висновків. Справа в тому, що з Instagram Лілії Реус зникли всі спільні світлини з Муратом Налчаджиоглу. Дівчина видалила навіть весільні фото, а з шапки профілю прибрала статус “дружина” та відписалась від чоловіка. До речі, світлини з коханою видалив у своєму блозі Інстаграм і сам Мурат.

Радикальні заходи, вжиті молодятами у соцмережах, дуже здивували прихильників цієї пари. Багато хто з шанувальників пари припускає, що між подружжям стався серйозний конфлікт. Скоріш за все Мурат та Лілія знаходяться на межі розлучення.

Лілія Реус: друга дружина Мурата Налчаджиоглу
Лілія Реус: друга дружина Мурата Налчаджиоглу

Наразі відомо, що Мурат Налчаджиоглу перебуває у Туреччині, а ось Лілія залишилася в Україні. Можливо, саме через велику відстань між ними і пробігла чорна кішка. Варто зазначити, що Лілія з Муратом разом — вже 3 роки. Але весілля вони відзначили лише 4 місяці тому. Далі їх очікував медовий місяць, який подружжя відзначило на Батьківщині бізнесмена, у Туреччині. Відомо також, що з ними ці щасливі моменти життя розділила донька Мурата від шлюбу зі співачкою Ані Лорак — Софія.

Цікаво, що молоде подружжя всіляко підтримує українських воїнів, на відміну від Ані Лорак, що віддала перевагу виступам у росії. Лілія з Муратом зажди допомагають армії України.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.