Донат на авто. Євген Клопотенко розповів, заради чого “оженився” та назвав суму сбору: “Два мільйони”

Євген Клопотенко пожартував заради благодійності. Весілля було несправжнім, але спричинило хвилю творчості в коментарях від Павла Зіброва: "Бо хрещений батько наш — то Донатик, то Донатик".

Таємниця самого смачного весілля країни розкрита! Ресторатор Євген Клопотенко одружився не по-справжньому, а заради благодійного збору.

Через декілька днів після загадкової публікації біля РАЦСу головний кухар країни вирішив розповісти усю правду про свій шлюб.

— Збираємо 2 мільйони не на хлопчика, не на дівчинку, а на авто для медиків Інтернаціонального Легіону — повідомив він у соцмережі Instagram

Євген також зазначив, що саме заради цього збору він пішов навіть на весілля і воно виявилося на диво приємним, а не стресовим заняттям. Отже, щоб придбати потужні автівки Pajero Wagon та переобладнати їх в кейсеваки — кухару та його команді треба зібрати близько двох мільйонів гривень. Клопотенко також повідомив, що ці машини будуть використовуватись для вивезення українських воїнів із складних точок протистояння на фронті.

Євген Клопотенко одружився заради збору
Євген Клопотенко одружився задля благодійного збору

В гумористичній манері ресторатор запросив підписників подивитися кліп “Донати”, заради якого він і вдягнув весільний костюм. А ще попросив скинути донат на Монобанку, поставити лайк допису, зробити репост і залишити свій коментар.

З останнім завданням блискуче впорався Павло Зібров. Він прокоментував публікацію Клопотенка одним з перших. Та що там прокоментував – фактично проспівав куплет зі своєї пісні, що взята за основу при створенні кліпу “Донати”:

— Швидкого збору! Бо хрещений батько наш — то Донатик, то Донатик.

Павло Зібров побажав Євгену Клопотенку швидкого збору
Павло Зібров побажав Євгену Клопотенку швидкого збору

А ось гуморист Василь Байдак, який виконав у кліпі роль водія, пообіцяв возити молодят містом доти, доки всі 2 мільйони не зберуть:

— Кидайте донати, бо я буду цю парочку возити містом, поки не зберемо 2 лями. І не бачити вам борщу. Хахахаха.

– “Донати, донати, донати… Гривні, доляри, з крипти. Кидайте, донати — кияни. Ви ж сестри мої й брати… Ми з вами зберем два мільйони. Бо два — краще, аніж мільйон. Придбаєм на запит військових автівки Pajero Wagon” — закликають українців Євген Клопотенко та Вікторія Родко.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.