“Їй нарешті вдалося зійти зі сцени”: Руслана Писанка була перепохована. Яке місце вічного спокою їй обрали?

Руслана Писанка тепер поряд з мамою та братом. Чоловік переніс її прах з усипальні Спасо-Преображенського собору. Де знайшла вічний спокій колоритна українська акторка та ведуча програми "Погода"?

Чоловік телеведучої Руслани Писанки прийняв рішення перепоховати її прах. Інформація про це з’явилася у Телеграм-каналі одного з колег Руслани — Єгора Гордєєва. У своєму дописі він посилається на чоловіка Русі та розповідає, що Ігор Ісаков подзвонив йому особисто, щоб повідомити новину про перепоховання праху акторки на Байковому кладовищі — поряд з мамою, братом та батьком акторки.

Руслана Писанка зійшла зі сцени
Руслана Писанка зійшла зі сцени

За словами Гордєєва, Ігор Ісаков пояснив своє рішення тим, що в усипальні Спасо-Преображенського собору, де до цього моменту знаходився прах Руслани Ігорівни, вона була наче на сцені.

— Час зійти зі сцени інколи приходить, коли тебе вже нема. Інколи не приходить ніколи, але так легше — додає Гордєєв.

В своїй Telegram–публікації Єгор також повідомив, що через день після новини про перепоховання Русі йому подзвонила їх спільна знайома, з якою не було спілкування вже понад рік. Вона прийшла в усипальню Свято-Преображенського собору, щоб покласти квіти та побути поруч з Русланою, але… не знайшла в крипті її урни з прахом. Добре, що телеведучий вже поспілкувався з Ісаковим та знав, що їх колега вже “зійшла зі сцени”.

Рідні перепоховали Руслану Писанку на Байковому кладовищі
Рідні перепоховали Руслану Писанку на Байковому кладовищі

Руслана Писанка виїхала в Німеччину з України після повномасштабного вторгнення. Там вона проходила довготривале лікування від агресивної форми онкологічного захворювання. Про свою хворобу телеведуча намагалася не розповсюджуватися, приховувала інформацію про стан свого здоров’я та діагноз. Інформація про смерть телеведучої з’явилася 19 липня 2022 року. Через 2 дні — 21 липня, її тіло кремували у Німеччині. Прощання з актрисою відбулося рівно через місяць, 21 серпня, у Свято-Преображенському соборі ПЦУ у Києві.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.