Кароль та Джамала подали заявку на Греммі, але їх проігнорували: кому ще з українських зірок не пощастило

Жоден з українських виконавців цьогоріч не втрапив до номінацій премії Греммі, хоча багато хто подавав заявки у різні категорії. Чому відбувся такий ігнор наших зірок?

Українці виконавці мріяли втрапити на Греммі 2024. Але удача не посміхнулася жодному з них – у лонглисті цьогоріч немає українських прізвищ. У списку номінантів, який оприлюднили на сайті премії, представників України не видно.

Такого рішення дійшла Національна академія мистецтва і науки звукозапису США. Тож 4 лютого 2024 року в Лос-Анджелесі ні Джамала, ні Тіна Кароль не з’являться. Натомість співачка SZA представлена відразу в 9 номінаціях.

Тіна Кароль

Співачка воліла отримати Греммі за трек One Nation Under Love, який написала Даян Воррен. Начебто композиторка доволі досвідчена у своїй справі, є володаркою не лише Греммі, але й Оскара та багатьох інших нагород. Чому не склалося з цією композицією, незрозуміло. Можливо, тому що пісня присвячена Україні, а організаторам не хотілося вплутувати політику. Тож ні в категорії “Найкраща пісня соціальних змін”, ні в “Найкращий поп дует/груповий перформанс” та інших ми треку не побачимо.

Джамала

Артистка довго приховувала від загалу, що подала на розгляд Греммі альбом QIRIМ. Джа хотіла побачити його в категорії “Найкращий міжнародний музичний альбом”. Ніхто не може заборонити співачці мріяти вийти на одну сцену з Бейонсе. Звісно, коли зірка отримувала подібну премію, Сусана Джамаладінова ще виступала на табуретці перед гостями під акомпанемент батька.

Інші

Скрипалька Ассія Ахат теж мріяла отримати Греммі за альбом 8 SENSES. Також своє прізвище мріяв побачити у номінації престижної премії кримський татарин Усейн Бекіров. Але і його альбом SATO не вразив членів журі.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.