Музичний дует братів Борисенків з “Фабрики Зірок”: чому вони зникли зі сцени і чим займаються зараз?

Близнюки Саша і Вова Борисенко сяяли на українській сцені 14 років тому. Їх виступи на "Фабриці зірок-3" були очікуваними для багатьох українок, а ось де ці хлопці зараз і чим займаються? Деталі

Брати-близнюки Саша і Вова Борисенко стали відомі на всю Україну після виступу на третій “Фабриці Зірок”, що проходила у 2009 році. З того моменту минуло чимало часу. Зараз, 14 років потому — хлопці забули про великий музичний шоу-бізнес та працюють зовсім в інших сферах.

Музична кар’єра після “Фабрики Зірок”

Український музичний дует братів Борисенків став впізнаваним після “Фабрики Зірок-3”. Хлопцям в той час було лише по 17 років, а конкуренцію у музичному конкурсі для них склали Аліна Астровська, Коля Сєрга, Санта Дімопулос і актор Паша Лі, який в березні 2022 року поклав життя, захищаючи Україну від росіян.

На “Фабриці Зірок” Олександру та Володимиру Борисенкам не вдалось здобути перемогу. У музичному шоу вони посіли 4 місце, але змогли отримати прихильність та любов шанувальників із різних куточків України. Зараз близнюкам вже виповнилося по 31 року, а їх музична кар’єра зійшла нанівець.

Після завершення “Фабрики” хлопці намагались і далі займатись музикою. Вони підписали контракт із Новим Каналом, створювали нові пісні та активно розвивали творчу кар’єру. Однак шалена популярність не допомогла близнюкам втриматись на зірковому Олімпі. Брати випустили ще декілька пісень (“Колдовала зима”, “Не трогай мой плеер”, “Звёздный берег”, “Пусть я маленького роста”).

В 2016 році хлопці намагалися розвивати новий музичний проект “BRO Borisenko Brothers”. Та через кілька років їх дует розпався, після чого Володимир зайнявся сольною кар’єрою.

Чим хлопці займаються зараз?

Володимир та Олександр Борисенко
Володимир та Олександр Борисенко
Брати Борисенко активно допомагають Україні
Брати Борисенко активно допомагають Україні

Нещодавно Вова Борисенко побував в гостях у блогера Слави Дьоміна і розповів йому, що зараз працює в сфері реклами:

— Я креативний копірайтер. Вигадую ідеї – повідомляв колишній співак весною 2023 року

А ще Володимир Борисенко повідомив про співробітництво з Машею Єфросиніною. В команді з нею він створював рекламу йогуртів. Також Вова зауважив, що завдяки шоу-бізнесу добре знає, що таке цільова аудиторія та як саме вона сегментується.

Його брат Олександр Борисенко зараз працює в сфері дизайну і монтажу. За словами хлопця – для нього найважчими після “Фабрики Зірок” видалися 2014 та 2015 роки. Після подій на Майдані доходів практично не було та ще й, катаючись на сноуборді — він відірвав собі ключицю від плеча. Знадобилась термінова операція, на яку не було жодних коштів. На щастя Сашку тоді запропонували концерт у місті Хмельницький. В ньому він взяв участь на наступний день після операції. Було складно, але співак зізнається, що впоратись зміг. Навіть спіймав такий кураж, що трохи шви розійшлися.

Зараз брати Борисенко намагаються допомагати армії, а Володимир навіть став на військовий облік — після вручення повістки у Львові.

До лав ЗСУ його поки не взяли. А ось брату Олександру повістки ще взагалі не було. Але Сашко зізнається що служити хотів би там, де буде найбільш корисним.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.