З 16-ти років: українська акторка з серіалу “Будиночок на щастя” розповіла, чому змінила прізвище та ім’я

Українська акторка з серіалу "Будиночок на щастя", розповіла, чому в 16 років їй довелось змінити ім'я. Як звали Віталіну Біблів багато років тому? Подробиці у матеріалі

Українська акторка Віталіна Біблів відома багатьом глядачам. Зараз вона активно Знімається в українських серіалах, грає у театральних виставах київського театру “Золоті ворота”, а ще — підіймає настрій своїм шанувальникам в особистому акаунті Instagram, створивши колоритну героїню — бабу Наташу. А крім того — допомагає збирати кошти на українську армію.

Днями Віталіна Біблів розповіла, як батьки обирали для неї їм’я відразу після народження. Для цього був обраний так званий метод випадковості, коли на малесеньких папірцях батьки новонародженої майбутньої акторки написали декілька дівочих імен і всі ці папірці змішали та поклали у батьків картуз. А потім — витягували навмання.

 

— Я могла бути Ларисою, Ніною. А мій брат закохався тоді у дитячому садочку у дівчинку, яку звали Віталіна — зізнається акторка.

 

Батьки вирішили і його написати та кинути до картуза. А потім — його ж і витягли. Однак до самих 16 років в її паспорті було зовсім інше ім’я та прізвище: Віта Бібліва. Справа в тому, що в радянські часи заперечували існування такого імені, як “Віталіна”, а до прізвища додали кінцівку “а”, щоб русифікувати його.

 

Українська акторка Віталіна Біблів
Українська акторка Віталіна Біблів

Лише в 16 років Віталіна виправила цю помилку. Під час оформлення першого паспорту майбутня акторка змінила свідоцтво про народження і вписала туди своє справжнє ім’я: “Віталіна Біблів” – повністю позбавившись від його нав’язаної колись російської форми. Адже в Радянському Союзі прийнято було, щоб усі жіночі прізвища закінчувались лише на літеру “А”.

Люба з серіалу Будиночок на щастя: акторка Віталіна Біблів
Люба з серіалу Будиночок на щастя: акторка Віталіна Біблів

Крім того, в інтерв’ю Віталіна Біблів торкнулася теми спілкування з колишньою колегою по кінопроекту “Будиночок на щастя” Галиною Безрук. За словами акторки — зараз вони не спілкуються, бо Галя зробила свій вибір. Нажаль — не на користь рідної країни. Чи правильним був цей вибір — покаже час. Біблів також зауважила, що не хоче спілкуватись на цю болючу для неї тему.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.