В жодному разі не робіть це і будете вдячні: які рослини не можна садити в саду, бо вони розносять хвороби

Садівники поділились секретом та назвали перелік рослин, які в жодному разі не можна садити, бо вони наносять шкоду всім навколо: список культур.

Рослини є важливим елементом будь-якого саду чи городу. Однак, серед великого різноманіття рослин, існують ті, які можуть стати джерелом хвороб і проблем для інших рослин на вашій ділянці. Садіння таких рослин може призвести до поширення захворювань та погіршення стану вашого саду. Отже, перед висадкою важливо знати, які рослини краще уникати.

Однією з таких рослин є штамбова козяча верба. Верби, хоч і привабливі своїм виглядом, часто стають жертвами грибкових захворювань, що проявляються іржавим нальотом на листі. Ці захворювання можуть швидко поширюватися на інші рослини в саду, порушуючи їх здоров’я та вигляд.

Городники розповіли, які рослини не можна садити в саду
Городники розповіли, які рослини не можна садити в саду

Ще однією рослиною, яка може призвести до поширення хвороб, є мальва. Грибкове захворювання мальви, відоме як іржа, не передається на сусідні рослини, воно може значно ускладнити розвиток інших культур, зокрема троянд. Це може призвести до зниження їхнього цвітіння та загального погіршення стану рослин.

Також слід згадати флокси. Ці чудові рослини можуть зазнавати атаки борошнистої роси, що серйозно впливає на їхній зовнішній вигляд та здоров’я. Щоб уникнути поширення цієї хвороби на інші рослини, необхідно систематично лікувати та доглядати за флоксами. Використання засобів боротьби, таких як зола, може допомогти у підтримці здоров’я рослин та попередженні поширення захворювань.

Городники розповіли, які рослини не можна садити в саду
Городники розповіли, які рослини не можна садити в саду

Рослина ялівець, незважаючи на свою декоративність, може стати великим джерелом поширення іржі, яка є серйозною загрозою для фруктових дерев та кущів. Тому важливо уникати садіння ялівцю поруч з фруктовими деревами та кущами, а також дотримуватися відповідної дистанції між ними з метою запобігання поширенню іржі.

Кінський каштан є привабливий своїм цвітом та ароматом, є схильним до зараження грибковими хворобами, особливо в умовах помірного клімату. Для збереження здоров’я рослини та запобігання поширенню грибкових захворювань необхідно регулярно обробляти кінський каштан спеціальними препаратами від ранньої весни до пізнього літа, а також вчасно видаляти заражені листя та гілки з прилеглої території.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.