Вероніка Кастро змінилася до невпізнання: нині “Дика роза” виглядає поважною сивочолою 71-річною бабусею

Мексиканська актриса мильних опер Вероніка Кастро мала мільйони шанувальників у 90-их роках минулого століття. Погляньмо, чи сильно змінилася, і як виглядає знаменитість у 71 рік.

У 80-их роках минулого століття радянські люди після важкої робочої зміни на заводі та 2-годинного стояння в черзі за шматком ковбаси приходили додому, вмикали телевізор і починали проливати сльози над тяжкою долею Маріанни, яка беззастережно закохалася в багатія Луїса.

Отак і минали будні в очікуванні чергової серії “Багаті теж плачуть”. Наступного десятиліття Вероніка Кастро знову з’явилася в телевізорі. На цей раз у нескінченному серіалі “Дика роза”.

Як нині виглядає мексиканська актриса Вероніка Кастро

Тож коли мексиканська акторка приїхала у 1992 році до москви, їй влаштували царський прийом, а на вулиці по ходу проїзду кортежу висипали мільйони людей. Кастро навіть не підозрювала, що має стільки щирих шанувальників. За 18 років приїхала до російської столиці знову, та в росіян уже були інші кумири.

Як нині виглядає мексиканська актриса Вероніка Кастро

У 2022 році було вирішено зняти рімейк “Багатих”, але такого шаленого успіху, як раніше, стрічка вже не здобула. Часи змінилися. Змінилася й зовнішність зірки серіалу. Нині Вероніці Кастро минув 71 рік. В її зовнішності не залишилося нічого від тієї пристрасної брюнетки з кирпатим носиком.

Як нині виглядає мексиканська актриса Вероніка Кастро

Зірка з наміром продовжити молодість зробила пластичну операцію. Та, певно, відбулася вона не дуже вдало, тож обличчя перетворилося схожим на манекен. Звісно, не обійшлося без зміни форми носа й губ, а підборіддя трішки загострилося.

Як нині виглядає мексиканська актриса Вероніка Кастро

На пенсію Кастро пішла 2019 року, відмовившись грати стареньких бабусь. Щоправда, порушила слово і 2022 з’явилася у стрічці “Коли я молода”. Нині займається родинними справами, маючи двох синів, та викладає пости в соцмережу. Щоправда, вправно фотошопить своє обличчя, щоб ніхто ні про що не здогадався.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.