Народилась в Сімферополі і знімала фільми про кохання: куди зникла Оксана Байрак, про яку вже всі забули

Режисерка Оксана Байрак зі своїми фільмами колись була на піку пулярності. Але зараз про творчиню телевізійних мелодрам майже нічого не чутно. "Один факт" розповість, де зараз знаходиться Байрак.

Оксана Байрак — кінорежисер, сценарист, акторка, продюсерка і телеведуча. Раніше її імʼя було в Україні доволі популярним. Але зараз про Байрак практично нічого не чутно. Де вона знаходиться – розповість “Один Факт”.

Оксана Іванівна Байрак народилась в місті Сімферополь, в родині юриста. Її матір була економістом і усе життя прожила в Алушті.

До початку повномасштабного вторгнення Оксана Байрак знімала в Україні по декілька художніх фільмів на рік і створила власну продюсерську студію «Studio Bayrak». Рік заснування студії: 1991. З моменту створення ця компанія випустила понад 20 фільмів та телевізійних серіалів.

Режисерка Оксана Байрак вважаϵ себе щирою українкою
Режисерка Оксана Байрак вважаϵ себе щирою українкою

Після початку повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року Оксана Байрак втекла до росії. Це й не дивно, бо режисерка давно мала проросійську позицію, хоч і називаϵ себе щирою українкою. Про це одного разу казав актор українського театру та кіно Сергій Калантай. Він знімався у фільмах Байрак і до початку вторгнення товаришував із режисеркою. Артист пригадав, як колись привітав Байрак із днем народження, але відповіді від неї не отримав. Невдовзі, коли Калантай побачив, як Оксана Байрак висловлюϵться про Україну — взагалі припинив із нею будь-яке спілкування.

Також Сергій Калантай розповідав, що Байрак ніколи не спиралась у своїй творчості на українського Довженка або ж Миколайчука. Та й гроші, на які вона знімала свої фільми — були російськими. Режисерка знаходила їх саме там, а потім – адаптувала в Україні.

Зараз Оксана Байрак перебуваϵ в своїй улюбленій Росії та знімаϵ там новий фільм – для пропагандистського каналу. Втім, в одному із своїх нещодавніх ефірів у соцмережі Instagram Байрак заявила, що плануϵ повернутись в Україну, бо суму ϵі за Одесою, де довгий час жила, й за іншими українськими містами. Та й взагалі – Байрак вважаϵ себе щирою патріоткою. В ефірі вона навіть заспівала “Червону Руту”.

Куди зникла королева жіночих мелодрам Оксана Байрак
Куди зникла королева жіночих мелодрам Оксана Байрак

Втім, з патріотизмом Байрак ледь не згодні українські митці. Окрім Сергія Калантая в бік режисерки негативно висловлювалась і Наталка Денисенко, а також Катерина Тишкевич, яка знімалась в телесеріалі від Байрак “Ничто не случаеться дважды”.

Катерина пригадувала, що королева мелодрам завжди повторювала російський наратив про братні народи, а ще жартувала колись про те, що цілком могла б вийти заміж за Володимира Путіна. На той момент Тишкевич подумала, що це якийсь жарт, але згодом — зрозуміла, що ці фрази від Байрак були недалекі від істини.

Новий фільм, який Байрак зараз знімаϵ на росії, називаϵться “Дождь на исходе лета”. В ньому приймаϵ участь російський актор Антон Батирϵв, який раніше знімався в українських мелодрамах.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?