Чорноброва Галя з “Кріпосної”: де зараз акторка Слава Красовська, яка вийшла заміж в Малому театрі

Українська акторка Станіслава (Слава) Красовська відома українцям завдяки своїм ролям в кіно та театрі. Читайте далі, чи працюϵ вона зараз по професії і чим взагалі займаϵться.

Акторка Станіслава (Слава) Красовська раніше активно знімалась в багатьох українських серіалах, але після початку повномасштабного вторгнення про цю чорноброву дівчину майже нічого не чутно. Де зараз Слава Красовська, чи залишилась вона в Україні та чи продовжуϵ займатись акторською діяльністю? Детальніше про життя зірки серіалу “Кріпосна” розповість “Один Факт”.

Зараз Слава Красовська продовжуϵ активно виступати на сцені Малого театру. Окрім цього вона не покинула і кіномистецтво. Так, побачити цю акторку можна в серіалі “Жіночий лікар. Нове життя”, де також зіграв Олексі Нагрудний та Андрій Ісаϵнко.

Слава Красовська встигаϵ й власну справу розвивати. В неї ϵ свій акторський колектив “ARTISTIC”, в якому Красовська проводить заняття з акторського майстерства для дорослих. Завітати на заняття до акторки можуть люди без усілякого досвіду в акторській майстерності. Цікаво, що гроші, які Славі Красовській платять за навчання її учні – вона спрямовуϵ на потреби ЗСУ.

Слава Красовська розповіла, чим зараз займаϵться
Слава Красовська розповіла, чим зараз займаϵться

Відомо, що ще до початку повномасштабного вторгнення росії Слава Красовська вийшла заміж. Весілля чорнобрової красуні відбулось в 2020 році беспосередньо в її рідному Малому театрі, де Красовська відіграла багато спектаклів.

На момент вступу до шлюбу Красовській було 30 років. Наречена вбралася у білу сукню, а на голову вдягла замість діадеми віночок із свіжих квітів.

На особистій сторінці в Instagram Слава Красовська розповідала, що зустрічалась з коханим 8 років поспіль перш ніж одружитися. На власному весіллі і Красовська, і її подружки вдягли під сукні… кросівки. Окрім віночка з квітів на голові головною прикрасою нареченої Красовської стали масивні українські намиста.

Після початку повномасштабного вторгнення в життя Слави Красовської також увійшли певні зміни. Акторка приймаϵ активну участь у благодійних концертах заради підтримки ЗСУ, а ще — презентуϵ Україну за кордоном. Слава Красовська зазначаϵ, що навіть у такий складний час намагаϵться у всьому шукати позитив.

Окрім акторської майстерності вона також займаϵться танцями та вокалом, озвучуϵ аудіокниги та викладаϵ акторську майстерність. А ще – ходить на репетиції до театру та граϵ у спектаклях, знімаϵться у фільмах та відеороликах для Youtube.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.