Позитив повідомив про поповнення в родині і не стримує емоцій: хто народився у друга Дорофєєвої і як назвали

34-річний співак Позитив розповів про народження. "Один Факт" розповість прямо зараз, хто саме народився в музиканта і як його назвали. Детальніше читайте нижче.

Музикант Олексій Завгородній, більш відомий в Україні як Позитив – пізно ввечері минулого дня розповів приголомшливу новину. Співак оприлюднив в Stories Instagram власну світлину у синьому медичному одязі і зробив до нього таϵмничий підпис:

Народив!

Ще в минулому році колишній вокаліст гурту “Время і Стекло” розповідав, що перебуваϵ в стосунках, але ані імені дівчини, ані інших її даних не назвав. Невже нова кохана встигла народити Олексію дитину?

Насправді, Позитив ось таким підписом просто привернув увагу до свого нового музичного твору “А може, хочеш?”, премʼϵра якого відбулась на днях. Саме його “народив” Олексій Завгородній.

Музикант Positiff розповів приголомшливу новину: Народив!
Музикант Positiff розповів приголомшливу новину: Народив!

Зворушлива композиція Позитива розповідаϵ слухачам про втрачене кохання і другий шанс, який прохаϵ головний герой кліпу. Музикант Positiff у своїй пісенній творчості завжди надихаϵться особистими історіями. Імовірно, що новий трек як раз і розповідаϵ про складний період у романтичних стосунках?

До знайомства із новою дівчиною, яку Олексій Завгородній зараз приховуϵ від суспільства — співак 8 років перебував в законному шлюбі із Анною Андрійчук. В 2020 році подружжя розійшлося. Як зізнавався потім музикант – це сталось через моральну зраду і листування у соцмережах з іншими дівчатами. Така його поведінка зіпсувала відносини із дружиною.

Можливо, спогади про минуле допомогли Олексію Завгородньому створити новий музичний трек про втрачене кохання, яке прагне до відродження. На думку співака – справжнϵ кохання здатне прокласти шлях до возʼϵднання. Така любов вимагаϵ зусиль з боку обох партнерів, їх готовності прощати та працювати над власними стосунками.
Positiff наголосив, що кохання, яке пройшло через випробування — стаϵ лише міцнішим.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.