Лобода стала на лижі, Федишин висунулася з автівки, Бабкін заплигнув у сніг: зірки радіють зимі немов діти

Деякі знаменитості просто порадувалися першому снігу. Та знайшлися й такі, що влаштували справжнє зимове шоу. От тільки забули нагадати фанам, що повторювати подібне дуже небезпечно.

Ірина Федишин

Співачка проїхалася засніженим лісом на автівці, та була настільки зачарована природною красою, що не втрималася й висунулася майже всім тілом у вікно. Попри доволі складний трюк, Ірина спромоглася посміхнутися й помахати фанам рукою.

Екстремальні зимові розваги зірок

Оскільки Федишин була вбрана в білу шубку й рукавички, підписники Інстаграму сприйняли зірку за справжню Снігуроньку й пообіцяли обов’язково придбати білети на її різдвяні концерти. А тур у знаменитості готується серйозний – спочатку Польща та Чехія, а вже потім чимало міст України.

Сергій Бабкін

Такий екстрім, як влаштувало подружжя Бабкіних, годі повторити. Спочатку Сніжана, вбравшись у купальний костюм, піратську шапочку та протисонцеві окуляри виляглася на лежаку, запорошеному снігом, із коктейлем у руках.

Екстремальні зимові розваги зірок

Потім естафета перейшла до благовірного сміливої жінки. Сергій теж вдягнув купальні причандали – труси, окуляри для підводного плавання та маску й… занурився у сніг. Ще й руками несамовито гріб, удаючи, що пливе.

Світлана Лобода

Ця співачка не продемонструвала жодного екстриму. Натомість подивувати фоловерів Світлані все ж вдалося. Артистка вбралася в чорний обтислий комбінезон із мереживом і вляглася на ліжко, задерши ноги вище голови.

Екстремальні зимові розваги зірок

Фішкою стали лижні черевики й самі лижі, які Лобода навіщось начепила у закритому приміщенні. Зірка не стала нічого пояснювати підписникам Інстаграм-акаунту. Навпаки звернулася до них із проханням придумати підпис до дивакуватої світлини. Перший приз, напевно, мав би отримати комент з одним словом: “Перевзулась”.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.