Юрій Горбунов перестав ховати своїх красенів-синів: на сімейній фотосесії всіх трьох не відрізнити

Ведучий Юрій Горбунов розповів у соцмережі про одну з головних родинних традицій, яку започаткувала Катя Осадча. В чому вона полягає і як реалізується у житті — читайте на сайті "Один Факт".

З часом починаєш розуміти, наскільки цінний час, проведений разом із рідними — написав на своїй сторінці у соцмережі ведучий Юрій Горбунов.

Великий допис, який він зробив у перші дні Нового року-2024, супроводжується світлинами з найбільшою цінністю, яка є на даний час у житті ведучого — його синами Іваном і Данилом.

Юрій Горбунов розповів шанувальникам, що зйомки для родинного альбому він зі своїми молодшими синами не дуже любить.

Під час створення світлин кожен із них вередує по своєму, але результат зйомки, звісно – приносить задоволення усім представникам їх дружньої родини. Адже що може бути краще, аніж переглядати яскраві фото біля ялинки чи просто ті, що зроблені під час дитячих ігор.

З плином часу знімки набирають особливої цінності — зазначив Горбунов.

Ведучий також зізнався, що процес родинних зйомок завжди ініціює його дружина Катерина і він їй за це дуже вдячний. Адже йому з хлопчиками залишається лише насолоджуватися моментом і… бути самим собою.

Юрій Горбунов пригадав, що під час фотозйомок його молодшенький син Данило завжди відпускає гумористичні коментарі про свої хотілки:

То йогурт хоче, то ще щось – розповідає щасливий татусь.

Втім, хлопчик не завжди налаштований на фотосесії. Ведучий зазначає, що коли Данило тільки-но прокидається – настрою в нього взагалі нема і він не зовсім розуміє, що ж від нього хочуть. Але завдяки батьківській любові їм з Катериною легко вдається занурити малюка в атмосферу фотозйомки.

 

Юрій Горбунов поділився світлинами зі своєї нової фотозйомки з синами
Юрій Горбунов поділився світлинами зі своєї нової фотозйомки з синами

Юрій Горбунов, натхненний черговою фотосесією з дітьми, радить усім теж слідувати його прикладу і робити спільні фотозйомки зі своїми близькими та рідними.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.