“Баба обмела віником” – Леся Нікітюк із гумором відповіла на закиди про те, що не має чоловіка у 36 років

Відома телеведуча Леся Нікітюк точно не має проблем з кількістю уваги від чоловіків – довгонога красуня має безліч шанувальників. Проте, деяких фанатів турбує те, що зірка ще не заміжня у 36 років.

Відома українська телеведуча, знана модниця та волонтерка Леся Нікітюк є активною користувачкою соціальної мережі Instagram – теледіва має більше 4 мільйонів підписників. Вона активно ділиться деталями свого життя – фотографіями з родиною, кадрами зі зйомок та знімками своїх модних “аутфітів” і “луків”, проте не показує ані краплі зі свого особистого життя. Невже зірка хоче запевнити підписників у тому, що  в любовних справах у Лесі Іванівни повний штиль?

Відомо, що зараз ведуча насолоджується своїм життям – активно займається спортом, плідно працює на улюбленій роботі та регулярно бачиться з друзями і родичами. Проте, все одно шанувальників цікавить, чому зірка досі сама та без дітей.

Чому Леся Нікітюк досі незаміжня та без дітей: відповідь зірки вас здивує
Чому Леся Нікітюк досі незаміжня та без дітей: відповідь зірки вас здивує

На своїй сторінці в соціальній мережі Instagram Леся Нікітюк відповіла на закиди хейтерів про те, що вона досі в дівках. І відповіла на питання “Чому так?” максимально чесно – так, як це вміє тільки вона. Саме так всі шанувальники дізналися, що всі проблеми в особистому житті ведучої існують лише тому, що в дитинстві її бабуся обмела віником. Це, звісно, жарт – адже Леся явно послалася на відому прикмету.

Згідно з народними переконаннями людина, навколо якої пройшлися віником – навмисно чи випадкова, – стає неприємною для оточуючих. Особливо поганим є цей знак для молодих дівчат, адже після обмітання їм важче знайти партнера. Але наші предки вірили, що це шкідливо не лише для любовних справ, а і будь-яких інших: обмітання віником накличе на людину невдачі в професійній сфері, сварки з друзями та родиною, або ж крадіжку чи втрату майна через небезпечні дії.

Чому Леся Нікітюк досі незаміжня та без дітей: відповідь зірки вас здивує
Чому Леся Нікітюк досі незаміжня та без дітей: відповідь зірки вас здивує

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.