Відомі куми в українському шоу-бізнесі: Потап і Горбунов, Білик і Козловський, Цибульська і Дзідзьо та інші

Кумівство є доволі неприємним явищем, якщо ми говоримо про політику. Проте в шоу-бізнесі такі родинні зв'язки додають інтриг, блиску та уваги до усіх сторін такого "союзу".

Потап і Горбунов

Давні друзі та колеги Олексій Потапенко та Юрій Горбунов стали кумами, коли в родині ведучого з’явився син Іван. Їх родинні зв’язки стали не лише потішною деталлю для фанатів обидвох зірок, а і непоганим приводом для “хайпу” і реклами. Якби не опальний характер Потапа і “шлейф” скандалів, що переслідував обидвох з 2022 року і зіпсував стосунки між кумами – у маленького Івана Горбунова був би впливовий хрещений батько, і, можливо, “місце під сонцем” у музичному світі українського шоу-бізу.

Зіркові куми: Потап і Юрій Горбунов
Зіркові куми: Потап і Юрій Горбунов

Ірина Білик і Віталій Козловський, Павло Зібров, Міка Ньютон

У 2013 році Ірина Білик і Віталій Козловсьий стали хрещеними батьками Софії – доньки дизайнерки Олени Бернадської, так і стали кумами одне одного. Ця подія навіть потрапила до новин.

Також родинні зв’язки є у Ірини Білик із Мікою Ньютон – народна артистка стала хрещеною матір’ю молодої співачки. Не обійшла стороною Ірина Білик і Павла Зіброва – з ним вони теж породичалися. Продюсер та колишній коханий співачки – Юрій Нікітін, – став хрещеним батьком старшого сина Ірини Білик – Гліба Оверчука.

Зіркові куми: Ірина Білик і Юрій Нікітін
Зіркові куми: Ірина Білик і Юрій Нікітін

Оля Цибульська і Дзідзьо

Історія почалася після створення пісні “Чекаю, цьом”. Співаки несподівано для всіх фанатів в недалекому 2018 році показалися з дитиною на руках. Втім, це не “плід співпраці” артистів, а хрещений син Ольги і Михайла. Його справжньою мамою є Надія – натхненниця гурту Дзідзьо, що запросила артистів стати хрещеними батьками маленького Дениса. Після цього в ЗМІ довго гуляли чутки про те, що Цибульська і Хома – коханці, адже вони постійно признавалися одне одному в любові. Платонічній, правда, але це пліткарям не заважало.

Зіркові куми: Оля Цибульська і Михайло Хома (Дзідзьо)
Зіркові куми: Оля Цибульська і Михайло Хома (Дзідзьо)

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.