Колишня Пономарьова Олена Мозгова показала, який вигляд вона мала 30 років тому: справжня східна красуня

Продюсерка Олена Мозгова приєдналась до фото-змагання у соціальних мережах і оприлюднила світлину, на якій вона – на 30 років молодша. Подивіться, як виглядала зірка — в матеріалі від "Один Факт".

В соціальній мережі української продюсерки Олени Мозгової з’явилась цікава публікація. Жінка оприлюднила світлину, на якій їй — всього лише 21 рік:

“21. Тут на носі 50, а ви — про 21” – зробила допис до фото колишня дружина Олександра Пономарьова.

Молода дівчина на світлині у яскраво-жовтій сукні і з гарним макіяжем позує біля мікрофону. Вочевидь, це був якийсь конкурс або виступ. Та пані Олена не зробила ніяких уточнень щодо цього. Східні риси обличчя та стримана посмішка роблять цю красуню дуже схожою на Клеопатру.

Олена Мозгова 30 років тому і зараз
Олена Мозгова 30 років тому і зараз

Втім, навіть зараз, крізь роки та попри усі негаразди життя Олена Мозгова не втратила свого природного шарму та краси. Зовсім скоро їй виповниться 50 років, але вік – це лише відмітка у паспорті.

А ось в душі пані Олена, за її власними словами – не має відчуття цього віку. Продюсерка зізнавалась, що в душі навіть у такому віці в неї — завжди весна, а серце заповнено любов’ю до людей і власної творчої справи.

На думку продюсерки, вік та життєвий досвід, який він приносить із собою — це, скоріш за все — плюс, а не мінус. Сама вона вважає свої знання коштовністю, від якої не варто відмовлятися.

Однак з віком настає час для переосмислення, початку трансформації і зародження чогось нового — того, чого чекає від конкретної людини увесь Всесвіт.

Нагадаємо, що нещодавно Олена Мозгова відверто зізналася у тому, що під час спільного проживання із співаком Олександром Пономарьовим вона була жертвою аб’юзу з боку чоловіка.

І лише після цього, як розірвала ці стосунки – стала абсолютно щасливою людиною. Олена Мозгова дала пораду жінкам, які також потрапили в аб’юзивні стосунки — без жалю розривати їх і будувати нове майбутнє.

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.