Наталя Могилевська стала на ковзани й відвела душу: “Перші 48 років дитинства для дівчинки найскладніші”

Наталя Могилевська, окрім співу, має безліч талантів. Тепер продемонструвала ще одну навичку: вправне катання на ковзанах. У 48 років зірка почувається на льоду немов на паркеті.

Наталя Могилевська приголомшила підписників свого Інстаграму цікавим відео. Артистка показала, як вправно вміє кататися на ковзанах. 48-річна зірка з легкістю стала на лід і відразу ж поїхала. При цьому робила доволі невимушені рухи, неначе постійно цим займається. Співачка ще й пожартувала:

“Кажуть, перші 48 років дитинства для дівчинки найскладніші”.

Наталя Могилевська показала ще один талант

Звісно, подібний відосик неабияк вразив фанів Могилевської. Знаменитість отримала купу компліментів на свою адресу:

“Як ви круто катаєтесь на ковзанах, просто вау!”

“Вашим діткам пощастило з мамою. Ви чудова!”

“Хочу покататись! Наталю, ти мене надихнула!”

“Наташо, а другі 48 будуть набагато кращими”

“Шалена енергетика, яка заряджає всіх навколо!”

І це ще не все. Наталю назвали “неперевершеною”, “обожнюваною”, “ресурсною”, “класною”, “позитивною”. Дехто побачив у діях артистки елементи вдоволеності життям:

“Відразу видно, що ви нарешті реально щасливі”.

Хтось засумнівався, чи є у світі речі, яких Наталка не вміє робити. Знайшлися й такі, що зробили екскурс в історію, пригадавши, як Могилевська каталася на роликах у кліпі “Я весна”.

Наталка й раніше довго не засиджувалася на одному місці. Тепер і поготів, адже отримала до улюбленої родини ще й сім’ю – чоловіка та двох сестричок, яких взяла за дочок. Звісно, тепер треба взагалі на одній ніжці крутитися. От і поїсти іноді часу не вистачає.

Наталя Могилевська показала ще один талант

Та Могилевська не втрачає бадьорості, адже здоровим харчуванням можна скористатися навіть в автомобілі під час поїздки на репетицію. В одній руці у співачки бутерброд. В іншій – мисочка з овочами. На голові – дивовижна зачіска, яку ми невдовзі, напевно, побачимо на сцені чи в якомусь із кліпів.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.