Рік без мами: Ольга Сумська вшанувала пам’ять найріднішої людини теплими спогадами – “Ти поряд, завжди”

Українська акторка Ольга Сумська в другі роковини вшанувала пам'ять мами, Ганни Іванівни. Які теплі слова написала Ольга В'ячеславівна покійній матусі — читайте в публікації від "Одного Факту".

Два роки тому, 27 лютого 2022 року — відійшла у засвіти заслужена артистка УРСР Ганна Іванівна Сумська. Це був самий початок повномасштабного вторгнення, коли Київ знаходився майже в облозі. Поховати українську акторку вдалося лише 1 березня, а на траурному заході була присутня лише одна з її доньок — Ольга Сумська.

Ольга і Ганна Сумські
Ольга і Ганна Сумські

У другі роковини смерті саме Ольга В’ячеславівна на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook вшанувала пам’ять матусі теплими спогадами і словами.

Сонечко моє найрідніше… 2 роки — написала Ольга Сумська

Акторка супроводила цей допис репостом своєї ж публікації, яка була зроблена минулого року, у перші роковини смерті Ганни Іванівні. В ній пані Ольга пригадала той самий день, коли матусі не стало. Не тільки точна дата, але й час відходу у засвіти — 4 ранку, назавжди закарбувались в пам’яті зірки.

— Не стало найдорожчої у світі — із сумом констатувала Ольга Сумська. — Хоча б словечко почути, обійняти…

Свій допис Ольга Сумська супроводила яскравими світлинами із мамою. І пообіцяла, що назавжди залишить у пам’яті найдорожчі миті життя, пов’язані із Ганною Іванівною.

Заслужена артистка України Ганна Іванівна Сумська померла два роки тому у віці 88 років. На ранок її молодша донька Ольга повідомила цю сумну новину суспільству у соціальних мережах.

Ольга Сумська разом із мамою
Ольга Сумська разом із мамою

Нещодавно між Ольгою В’ячеславівною та її племінником, сином її старшої сестри Наталії — В’ячеславом Хостікоєвим виник серйозний скандал. Хлопець висловився про доньку Ольги Сумської і свою двоюрідну сестру Антоніну Паперну, яка живе та працює в росії. В’ячеслав розповів дещо цікаве. Мовляв, Паперна в гонитві за рублем… ніяк не відреагувала на похорон бабусі. І навіть — не приїхала.

Три покоління родини Сумських
Три покоління родини Сумських

Такий вислів сильно обурив Ольгу Сумську — рідну матір Антоніни Паперної. І вона розповіла усю правду. Мовляв — ховали бабусю вони вчотирьох із її доньками та чоловіком. А ось кого дійсно на похованні не було — так це родини В’ячеслава. Ні його самого, ні Наталії Сумської, ні її чоловіка Анатолія Хостікоєва не було.

Нові статті

Схожі статті

Щоб ложка стояла: як приготувати густе полуничне варення – головна таϵмниця, про яку не кожна господиня знаϵ

Густий і запашний полуничний джем можна приготувати в домашніх умовах. Головне — дотримуйтесь декількох нескладних порад. І тоді консистенція джему стане такою, що ложка в ньому буде стояти.

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.