“При надії”: Віталій Козловський повідомив про поповнення в родині – співак з дружиною чекають первістка

39-річний Віталій Козловський зовсім скоро стане батьком вперше. Його дружина Юлія Бакуменко - при надії. Більше подробиць читайте нижче, в матеріалі від "Один Факт".

Співак Віталій Козловський повідомив радісну новину. Його дружина Юлія Бакуменко – вагітна і зовсім скоро подарує співаку та захиснику України первістка.

Віталій Козловський останніми роками запам’ятався українському суспільству своїми скандалами і судовими справами з колишнім продюсером Ігорем Кондратюком.Але схоже, що 2024-й рік, який астрологи називають роком Карми – вирішив подарувати Віталію Козловському цілу торбу щастя. Ще на початку березня співак повідомив про те, що він більше не холостяк.

Хлопець женився, але ім’я своєї обраниці приховав. Згодом прихильники та ЗМІ все ж з’ясували – щасливу наречену Козловського звуть Юлія Бакуменко. Вона працює піарщицею Віталія.

І ось, наприкінці березня, Козловський зважився на ще одне щире зізнання. Щастя не ходить по одинці і тому за усі минулі негаразди Доля подарувала йому не тільки кохану дружину, але й можливість вперше в житті відчути щастя батьківства.

Віталій Козловський подав новину про вагітність дружини в оригінальному форматі. На світлині, яку оприлюднив співак – зображено велетенський жіночий животик, закритий просторою жіночою сукнею. Судячи з розмірів животу – строк вагітності немаленький. А це може означати, що Віталій Козловський продовжить зірковий тренд на бебі-бум слідом за Лілією Ребрик і побачить свого первістка вже цієї весни.

На животику дружини Віталія помітна наліпка темного кольору із написом “Козловський”. Цілком імовірно, що це натяк на стать майбутньої дитини і те, що в подружжя Козловських народится саме хлопчик.

В коментарях до свого зізнання майбутній татусь вже отримує привітальні коментарі від шанувальників та колег.

Нові статті

Схожі статті

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.