Колишня дружина Мурата Налчаджиоглу одразу після розлучення покинула країну: засмагає в Єгипті, і не сама

Лілія Реус розповіла, що офіційно розлучилась та покинула країну: де наразі перебуває колишня дружина турецького бізнесмена Мурата Налчаджиоглу?

Лілія Реус, колишня дружина турецького магната Мурата Налчаджиоглу, оголосила про своє офіційне розлучення у своєму Instagram. Це рішення стало остаточним кінцем у тривалих стосунках, про які детальніше не розповідали ні вона, ні Мурат. Завдяки їх стриманому мовчанню, деталі цього розлучення залишаються поза увагою публіки, підтримуючи приватність обох сторін.

Однак, нещодавно Мурат зробив публічну заяву, в якому він висловив своє розчарування в колишній дружині, стверджуючи, що стосунки були побудовані на вигоді та приниженні. Остаточне підтвердження розлучення Лілії відбулося 28 березня, коли вона оголосила про свій новий статус як вільної жінки. Цей крок свідчить про готовність рухатися вперед і розвиватися поза рамками попереднього шлюбу.

Лілія Реус розповіла, що офіційно розлучилась та покинула країну
Лілія Реус розповіла, що офіційно розлучилась та покинула країну

Розлучення Лілії та Мурата може послужити важливим кроком у їхньому особистому розвитку і зростанні. Вони обидва мають можливість знайти нові шляхи до щастя та задоволення.

У своєму дописі Лілія закликала до турботи та поваги одне до одного, попереджаючи про повторення помилок минулого. Мурат Налчаджиоглу та Лілія Реус провели разом менше року, перш ніж їхній шлюб зазнав кінця. Спершу поширились чутки про їхнє розлучення, і одразу спільні фотографії зникли з їхніх соціальних мереж. Підписники почали давати свої коментарі, багато з яких були негативними, але Мурат попросив віднестися з розумінням відносно його приватного життя.

Пізніше Мурат продемонстрував нову кохану – модель Анастасію. Вони разом відпочивали за кордоном, і вже встигли зробити крок у майбутнє, оголосивши про їхнє заручини. Сама ж Лілія наразі покинула країну та перебуває у Єгипті разом зі своє подругою, наразі це все, що відомо.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".