Потап відійшов у той світ, але ненадовго: що насправді сталось із репером та чому його “поховали”

Потап пішов у засвіти, але лише на один день. Історія репера, яка трапилась 1 квітня 2024 року і виявилась вигадкою. Детальніше про Потапа, що зміг вижити - "Один Факт" розповість далі.

Відійшов на той світ Потап, термінова новина

Саме так розпочався перший день квітня в житті відомого українського репера. Що насправді сталось із музикантом — “Один Факт” розповість далі.

“Потап, Царство небесне”

Такий приголомшливий допис зі своєю світлиною та церковною свічкою оприлюднив у перший день квітня сам співак. Звісно, шанувальники спочатку і не зрозуміли — що до чого. Але трохи згодом стає зрозуміло, що це… чорний гумор. До дня Дурня, який відзначають щороку, саме 1 квітня.

В коментарях до цього допису користувачі соцмережі Instagram висловили свою думку щодо гумористичної новини.

Дивне почуття гумору в наш час – написала користувачка nasty_yatsenko.

Коментарі під дописом Потапа про свою смерть
Коментарі під дописом Потапа про свою смерть

Вже наступного дня, 2 квітня — Потап оприлюднив селфі і зробив до нього на англійській мові, який перекладається як:

Все ще живий та здоровий

Отже, першоквітневий жарт на кшталт чорного гумору вдався, але не всім сподобався. Деякі користувачі в коментарях зазначили, що шуткувати про смерть зараз зовсім не на часі. Особливо, коли кожен день цей світ покидають найкращі українські захисники.

“Один Факт” нагадує, що вже декілька місяців поспіль ходять чутки про те, що Потап нібито розлучається із Анастасією Каменських. Співачка не змогла вибачити йому зраду із власною подругою. Чутки чутками, але схоже, що особисте життя Насті Каменських і Потапа все ж продовжується вдвох. Принаймні, свій творчий тандем їм вдалося зберегти.

Зараз Потап і Настя Каменських перебувають в країнах Латинської Америки та активно будують там музичну і пісенну кар’єру. Нещодавно репер показав, що насправді вони з його нинішньою дружиною, співачкою Анастасією Каменських — все ще знаходяться разом.
Музикант оприлюднив світлину, на якій сам сидить за столом на кухні, а поряд з ним – Настя і… собачка на стільці. А ще поряд зі столом стоїть музичний продюсер Томаш Лукаш.

Працюю із супер талановитими – зробив підпис під світлиною репер.

Отже, незважаючи на те, що деякі з рейтерів намагаються поховати Потапа – він сам продовжує жити, творити і радувати прихильників своїми творчими роботами.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.