Вперше стала мамою: екс-учасниця групи “НеАнгели” 38-річна Вікторія Смеюха народила дитину. Чому приховує?

Екс-учасниця музичної групи "НеАнгели" Вікторія Смеюха вперше стала матір'ю: де наразі перебуває зірка та чому приховує особисте життя? Подробиці.

Колишня учасниця гурту “НеАнгели”, Вікторія Смеюха, відома своєю музикальною творчістю, нещодавно мала важливу подію у своєму житті – народження дитини. За словами інсайдера, її колишня колега Аліна Доротюк, розповіла, що Вікторія переїхала до Європи, конкретно до Італії, де і виховує свою дитину.

За даними Аліни, вона отримала інформацію про народження дитини від надійних джерел у близькому оточенні Смеюхи. Вона навіть зазначила, що ця інформація є стовідсотковою, але наголосила, що не має впевненості, чи одружилась Вікторія перед народженням дитини.

Екс-учасниця групи "НеАнгели" Вікторія Смеюха народила дитину
Екс-учасниця групи “НеАнгели” Вікторія Смеюха народила дитину

Аліна також розповіла, що у їхніх особистих листуваннях з Вікторією відбулися зміни. У перший час після повідомлення про народження дитини Вікторія відповідала на її повідомлення, а потім взагалі перестала це робити, залишивши Аліну в стані невизначеності їхньої комунікації.

Хто є батьком дитини та чи зірка після народження виходила заміж – ці питання залишаються відкритими, оскільки інформація, яку надавала Аліна, не містить деталей щодо особистого життя артистки. Однак ця новина вже привернула увагу шанувальників, які сподіваються на подальші розкриття цієї історії.

Екс-учасниця групи "НеАнгели" Вікторія Смеюха народила дитину
Екс-учасниця групи “НеАнгели” Вікторія Смеюха народила дитину

Наразі активність самої співачки в соціальних мережах дуже обмежена, і вона нічого не викладає та не дає коментарів щодо поточної ситуації. Вікторія приховує своє перебування та стан сімейного статусу.

Проте українське шоу-бізнесне середовище давно поширює інформацію про щасливу подію в родині Вікторії Смеюхи. Варто зазначити, що відомий телеведучий Слава Дьомін також нещодавно розкривав деталі особистого життя зірки, натякаючи на те, що вона вже давно народила дитину.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.