“Ми навіть не думали одружуватись”: 39-річний Віталій Козловський вперше розповів, хто його дружина (ФОТО)

Відомий співак Віталій Козловський, який нещодавно одружився та вперше став батьком, розсекретив обличчя своєї дружини, яку так довго приховував: як виглядає та чим займається?

Український артист Віталій Козловський нарешті розкрив завісу щодо свого особистого життя та показав свою дружину.

Відомий співак завжди зберігав своє приватне життя від публічності, уникаючи розголосу. Однак, поява сина в їхньому житті стала своєрідним поштовхом для рішучого кроку – відкриття правди про його подружжя.

Виявилось, що обраною Віталія стала його піарниця Юлія Бакуменко, яка супроводжувала його на шляху слави та успіху протягом багатьох років. Приховуючи цей факт від фанатів, вони вирішили розповісти про своє одруження. Нагадаємо, що прихильники співака тривалий час здогадувались, що обраницею є саме Юлія і нарешті це підтвердив сам Віталій.

Віталій Козловський вперше розповів та показав свою дружину. Фото з YouTube-каналу @RAMINA
Віталій Козловський вперше розповів та показав свою дружину. Фото з YouTube-каналу @RAMINA

Свій шлях до пропозиції для коханої, Віталій описав як спонтанне та непередбачуване рішення: вдома, на кухні, без свідків та гостей.  Віталій і Юля не думали одружуватися, вирішальний момент стався, коли Віталій зрозумів, що вони очікують сина і виникло питання про те, яке прізвище надати майбутньому нащадку.

У момент миття посуду на кухні, Віталій заявив про свій намір відсвяткувати своє 20-річчя творчої діяльності 29 грудня та запропонував Юлії одружитися. Вона одразу погодилась та згодом Віталій і Юля пішли до РАЦСу, де офіційно оформили свій шлюб.

Віталій Козловський вперше розповів та показав свою дружину. Фото з YouTube-каналу @RAMINA
Віталій Козловський вперше розповів та показав свою дружину. Фото з YouTube-каналу @RAMINA

Вони влаштували невелике святкування разом з друзями та вирушили до торговельного центру, щоб придбати обручки. Цей день, здавалося, був заповнений спонтанністю та емоціями, але водночас він став початком нового етапу у їхньому житті.

Нагадаємо, що у співака відбулось поповнення в сім’ї, народився син якого назвали Оскар. Також Віталій Козловський зазначив, що пологи у них були партнерськими і це був досить цікавий досвід.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?