“Мама” Вєрки Сердючки та вагітні фото, на яких вона засвітилася, спричинили фурор: вже останні місяці

Інна Білоконь засвітилася на вагітних фото, які стали предметом обговорення у соціальних мережах. Більше деталей про цікаве положення в родині "мами" Вϵрки Сердючки розповість "Один Факт" нижче.

“Мама” славнозвісної української зірки Вϵрки Сердючки – Інна Білоконь засвітила себе на вагітних фото разом із донькою. Артистка, вдягнена в широкі джинси та білу блузку – помірялась із донькою животиками. Звісно, більший живіт виявився у доньки Білоконь, бо Яна (саме так звуть молоду дівчину) – знаходиться на останніх тижнях вагітності.

Затишне родинне відео оприлюднила у соціальних мережах Яна – донька Інни Білоконь.
Жінки — матері нашого роду – підписала світлину майбутня молода матуся, яка зовсім скоро подаруϵ Інні Білоконь першого онука (онучку).

Також Яна зазначила, що зробила це відео на згадку, бо час плине досить швидко і зовсім скоро вона стане мамою.

Інна Білоконь влаштувала родинну фотосесію із вагітною донькою
Інна Білоконь влаштувала родинну фотосесію із вагітною донькою

В коротенькому відеоролику Інна Білоконь підходить із посмішкою на обличчі до доньки і.. міряϵться із Яною животами. Здалеку здаϵться, що і в самої Інни — підріс живіт. Насправді це була лише іллюзія, створена артисткою за допомогою речей вільного крою.

“Один Факт” нагадуϵ що донька Інни Білоконь — Яна Макогон, вийшла заміж у жовтні 2023 року. Через декілька місяців потому артистка оприлюднила у соціальних мережах світлини, на яких Яна позуϵ разом із своїм чоловіком та велетенським животиком.

Зараз Яна разом із чоловіком чекають народження первістка. Першого в життя онука (або онучку) очікуϵ і матуся дівчини, Інна Білоконь. Насолоджуючись останніми тижнями при надії, Яна разом із мамою влаштували теплу родинну фотосесію. Яна дуже рідко ділиться подробицями особистого життя, але за декілька тижнів до пологів вирішила зробити виключення.

Вагітна донька Інни Білоконь
Вагітна донька Інни Білоконь

Мама і донька обрали для родинної фотосесії однакові образи: широкі джинси та сорочки білого кольору. У вагітної Яни сорочка маϵ відкриті плечі та добре підкреслюϵ кругленький живіт.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.