Куди зникла співачка Анастасія Приходько, яка в 2016 році програла Нацвідбір на Євробачення Джамалі

Співачка Анастасія Приходько, яка в 2016 році програла Нацвідбір на Євробачення, поступившись Джамалі – розповіла про переїзд. Де зараз знаходиться артистка разом із дітьми — розповідаϵ "Один Факт".

Співачка Анастасія Приходько — заслужена артистка України і матір трьох дітей. Були часи, коли артистка перебувала на піку своϵї популярності, але після початку повномасштабного вторгнення про неї чутно все менше.

Втім, це не означаϵ, що артистка поставила свою творчу карʼϵру на паузу. Навпаки, Анастасія Приходько гастролюϵ Україною і декілька днів тому на своїй сторінці в Instagram повідомила про продовження гастрольного туру містами України із гастрольною програмою “Холодно”.
Нещодавно Анастасія Приходько розповіла, де зараз знаходиться сама і куди перевезла трьох своїх дітей. За словами артистки – вона дуже турбуϵться за безпеку двох синів та доньки. Через постійні тривоги співачка вирішила вивезти дітей зі свого будинку під Киϵвом.

Анастасія зізналась, що таке рішення далося їй нелегко. Але через постійні тривоги, які останнім часом лунали в перемісті столиці – таке рішення співачці все ж довелося прийняти. Задля спокою турботливої матусі її діти тепер живуть в більш безпечному місці. Але не за кордоном.

Вони в Киϵві — розповіла артистка.

Однак назвати точне місце перебування нащадків Приходько відмовилась.

Сама Анастасія Приходько теж, судячи із останніх дописів у соцмережах, перебуваϵ на території України. Квітень в артистки видастся насиченим. Концертна програма запланована на увесь місяць. З 13 по 23 квітня Приходько зустрічаϵться із своїми слухачами майже щодня.
Анастасія Приходько зараз знаходиться в щасливому шлюбі із своїм однокласником Олександром. Це – другий шлюб для співачки.

Вперше Приходько вийшла заміж за підприϵмця Нурі Кухілаві з Абхазії. Втім, через ревнощі з боку чоловіка та його зради їм довелось розлучитися. В шлюбі із Нурі Анастасія народила свою першу дитину – доньку Нанну. Двоϵ синів, Лука та Гордей – народились в офіційних стосунках із другим чоловіком Олександром.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.