В який день жінка народилася, такі у неї карма та любов: чому Тіні Кароль не щастить в коханні

Прихильники таланту Тіни Кароль співчувають улюбленій зірці через необлаштований сімейний стан. Але сама співачка себе обділеною не вважає, адже у неї є інша любов – творчість.

Тіна Кароль народилася під знаком Водолія. Зазвичай 25 січня народжуються доволі розважливі з одного боку та мрійливі люди з іншого. Вони дуже цілеспрямовані, товариські, мають чудове почуття гумору та завжди перебувають у центрі уваги.

Водолії від 25 січня не мають наміру влазити у чужі суперечки та нікого не допускають у свій власний простір. Серед позитивних рис – самостійність, а з негативу – емоційна закритість. Ну, хіба це не портрет Тіни Кароль?!

Самотність Тіни Кароль спричинена кармою дати народження

На жаль, усе склалося так, що зірка ніколи не відзначає свій день народження. Це почалося відтоді, як у її благовірного Євгена Огіра виявили онкологію. У квітні 2013-го чоловіка не стало. Кароль від своєї традиції не відступилася, тож у свій день народження завжди працює, неначе це будній день.

Відтоді співачка заміж не виходила. Спертися на надійне чоловіче плече не може, тому розраховує виключно на власні сили. Сама завідує лейблом і розв’язує всі питання з бізнесу. На питання про пару, неодмінно відповідає, що чоловік у її житті був.

Самотність Тіни Кароль спричинена кармою дати народження

Євген з’явився у той момент життя, коли був конче потрібен. Огір витягнув Тіну з усіх бід. Вона ніколи б не стала тією, яка є зараз, аби не коханий і продюсер в одній особі. Тож певною мірою їй поталанило у житті. Бо далеко не кожен знаходить кохання, а у зірки воно було. Тіні постійно приписують романи зі співаками, музикантами, танцюристами та іншими підлеглими. Та Кароль завжди говорить:

“Моя самотність – моє натхнення. Щастя не буває багато. Ти щасливий у професії, але нещасний у коханні. Інколи це можна об’єднати”.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.