Шеф-кухар Євген Клопотенко зробив це з яйцем вперше за 24 роки: рідкісний кадр від майстра кулінарних справ

Український шеф-кухар Євген Клопотенко розповів про свої досягнення. Він вперше за 24 роки зробив це із курячим яйцем. Що саме зробив кулінар – "Один Факт" розповість далі у матеріалі.

37-річний Євген Клопотенко вміϵ дивувати суспільство не тільки гастрономічними рецептами і найсмачнішими стравами. Цей молодий хлопець вміϵ і пісні заспівати, якщо треба, і донати збираϵ, і власними руками дещо може зробити.

В одному із нещодавніх Stories на своїй сторінці Instagram Євген Клопотенко розповів, як йому вдалось повернутись до давно забутої справи.

Шеф-кухар вже розпочав приготування до Великодня і саме тому на його сторінці часто зʼявляються світлини з гарними і різноманітними пасками. Наприклад, в одній з недавніх своїх публікацій Клопотенко закликав усіх українців приϵднатись до великоднього челенджу і пригадати суто українські традиції цього свята: гаївки, писанки і добре пропечені, пишні пасочки.

Про одну з давніх традицій Великодня, а саме – розпис яϵчок, Євген Клопотенко нагадав у Stories. Шеф-кухар розпочав челендж великодніх справ і першою серед них виявилось… створення писанки до Великодня.

Євген Клопотенко продемонстрував власну писанку, яку розмалював вперше за останні 24 роки. Під час розпису яϵчка кулінар використав базовий синій колір, а також — червоні фарби для створення цяток, а ще – білий та жовтий кольори для візерунку.

Писанка в Євгена Клопотенка вийшла дійсно гарною. “Один Факт” пропонуϵ пригадати, що уявляϵ собою такий великодній декор на яйцях і чим він відрізняϵться від крашанок.

Шеф-кухар Євген Клопотенко зробив це з яйцем вперше за 24 роки
Шеф-кухар Євген Клопотенко зробив це з яйцем вперше за 24 роки

Писанка — традиційний різновид декору на великодніх яйцях. Візерунок на шкаралупі створюють за допомогою різнокольорових барвників та воску.

Писанка сама по собі символізуϵ початок нового життя. Предки сучасних словʼян називали розписні яϵчка “красними”. В стародавні часи митці декорували писанки саморобними фарбами, які виготовлялись з квітів, трав, плодів дерев.

Сучасні писанки створюються у різноманітних техніках. Для прикрашання яϵць використовують в тому числі і синтетичні барвники. Від звичайної крашанки такий декор відрізняϵться саме наявністю візерунку на яйцях.

Нові статті

Схожі статті

Щоб ложка стояла: як приготувати густе полуничне варення – головна таϵмниця, про яку не кожна господиня знаϵ

Густий і запашний полуничний джем можна приготувати в домашніх умовах. Головне — дотримуйтесь декількох нескладних порад. І тоді консистенція джему стане такою, що ложка в ньому буде стояти.

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.