Оступилась, загриміла в лікарню і за кілька місяців померла: трагічна доля колоритної Руслани Писанки

Руслана Писанка — українська телеведуча і акторка, яка відійшла у засвіти 19 липня 2022 року. Як телезірка провела останні місяці і тижні свого життя — читайте в матеріалі від "Одного Факту".

Руслана Ігорівна Писанка —відома в Україні телеведуча, яка прожила 56 років і змогла влаштувати собі успішну карʼϵру та віднайти власне кохання. Зі своїм коханим чоловіком Ігорем Ісаковим Руслана познайомилась вже після 40 років. Виною всьому був щільний графік роботи. Саме з ним Руслана провела останні тижні та дні свого життя.

Руслана Писанка вмерла далеко від України, у Німеччині. Артистка проходила лікування від онкологічної хвороби. Перші тривожні дзвіночки зʼявилися в Руслани ще в лютому 2022 року. Тоді вона під час вистави “Одеса-мама” оступилася і знепритомніла прямо на сцені. Сталось це під час виконання танцю, а необережні рухи призвели до того, що акторка театру зламала ногу. Перелом зі зміщенням довелось лікувати оперативним шляхом. Спочатку Руслана Писанка лежала на витяжці, а потім лікарі зробили їй операцію.

Руслана Писанка з чоловіком Ігорем Ісаковим
Руслана Писанка з чоловіком Ігорем Ісаковим

Вже після травми почуття Руслани погіршилося. В неї піднявся тиск та температура. Після початку повномасштабного вторгнення росії до України Руслана Писанка виїхала до Німеччини. Її чоловік потім зізнавався, що коли вона опинилась за кордоном — то про свою хворобу ще нічого не знала і не підозрювала.

Вже коли Руслана перебувала в Німеччині —вона дізналась про наявність пухлини і повідомила цю сумну новину чоловікові Ігорю Ісакову. Він потім пригадував, що голос дружини при цьому був спокійним, не тривожним.

Незадовго до ціϵї новини в Руслани вмерла її мама. Артистка повідомила про нову біду Ігорю Ісакову саме в той момент, коли він їхав оформлювати документи про смерть тещі і стояв в заторі.

Вдівець Руслани наголосив, що навіть після хіміотерапій Руслана Писанка зберігала силу духу і намагалася підтримувати своїх подружок.

Руслана Писанка вмерла в Німеччині на початку літа 2022 року
Руслана Писанка вмерла в Німеччині на початку літа 2022 року

Вмерла Руслана Писанка у клініці Німеччини. За кордоном її кремували і вже в урні привезли до України. В Спасо-Преображенському соборі 21 серпня 2022 року відбулось прощання із артисткою. Через декілька місяців її чоловік Ігор Ісаков перепоховав урну з прахом на кладовищі поряд з її мамою та братом.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.