Дорофєєва висловилася про колишню Потапа Горову і його нинішню дружину Каменських: вистачило пари слів

Співачка Надія Дорофϵϵва всього двома словами висловилася про двох дружин Потапа — колишню і нинішню. Що саме сказала Дорофϵϵва про Горову та Каменських — розповідаϵ "Один Факт".

Українська співачка Надя Дорофϵϵва днями вирішила висловитись про колишню та нинішню дружину музиканта Потапа. У розмові із журналістами Надія надала цікаві відповіді відразу на 2 питання. Спочатку її спитали, яким одним словом вона б могла охарактеризувати колишню дружину Потапа та матір його сина Ірину Горову.

Надія Дорофϵϵва відразу підібрала для ціϵї жінки слово “Сила”.

Надя Дорофϵϵва назвала Ірину Горову силою
Надя Дорофϵϵва назвала Ірину Горову силою

NK, під псевдонімом якої зараз сольно виступаϵ Анастасія Каменських – Надя Дорофϵϵва охарактеризувала як “Голос”, а потім додала в жартівливому тоні ще одне слово “Молоко” – натякаючи на останній кліп Каменських з такою ж назвою.

“Один факт” нагадуϵ, що зараз Надія Дорофϵϵва співпрацюϵ із Іриною Горовою, а раніше була підопічною її колишнього, репера Потапа.

Ірина Горова — 46-річна продюсерка, яка довгий час була дружиною співака Потапа. В шлюбі із музикантом вона пробула з 1999 по 2014 роки(15 років) і народила Олексію Потапенко сина Андрія. Після розлучення Горова і Потап зберегли дружні відносини і продовжили вести спільний бізнес.

Надя Дорофϵϵва охарактеризувала колишню і нинішню дружину Потапа
Надя Дорофϵϵва охарактеризувала колишню і нинішню дружину Потапа

В другої дружини Потапа Анастасії Каменських склались дружні відносини із його сином від минулого шлюбу. А ось із екс-дружиною Олексія Настя не спілкуϵться, і не товаришуϵ.
Потап одружився на Каменських через 5 років після розлучення із Іриною Горовою. Хоча їхні романтичні відносини розпочались набагато раніше. Спільних дітей в Насті Каменських і Потапа немаϵ. Але Анастасія зізнавалась, що дуже мріϵ про спільну дитину із коханим чоловіком. Співачка розповіла, що в творчості їх вдалося себе реалізувати, а ось мамою вона ще не стала. Але дуже хоче реалізувати себе і в сфері материнства. При чому в планах Анастасії — народити декількох діточок.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.