Як Віктор Павлік одружився з 26-річною фанаткою, у якої тепер бізнес, зв’язки в шоу-бізнесі та син від зірки

Віктор Павлік розповів, як познайомився зі своєю дружиною Катериною Репяховою та як одружились: шлюб не вперше та має дітей. Подробиці особистого життя.

Український музикант Віктор Павлік був одружений тричі та наразі перебуває вже у своєму четвертому шлюбі. Закоханість між ним та блогеркою Катериною Репяховою спалахнула, коли він ще був у шлюбі зі своєю третьою дружиною, Лорі Созаєвою. Це був складний період для пари, коли їхні стосунки розпадалися.

Віктор Павлік і Катерина Репяхова познайомилися восени 2015 року, а у 2018-му вона прийняла посаду його концертного менеджера. Катя Репяхова, яка працювала концертним директором, допомогла Віктору, підтримуючи його.

Віктор Павлік розповів, як одружився зі своєю 26-річною фанаткою
Віктор Павлік розповів, як одружився зі своєю 26-річною фанаткою

На початку їхнього роману майбутній дружині Павліка було лише 22 роки. Навіть з урахуванням значної різниці у віці та наявності третьої дружини у відомого співака, це не стало перешкодою для них. Катерина була опорою для музиканта під час хвороби його сина, яка, на жаль, завершилася його втратою. Також вона допомогла Віктору подолати проблеми з алкоголем і була поруч з ним у важкі моменти.

Віктор Павлік розповів, як одружився зі своєю 26-річною фанаткою
Віктор Павлік розповів, як одружився зі своєю 26-річною фанаткою

У травні 2020 року пара офіційно одружилась, проте це стало відомо лише через два тижні після цього, так як вони не хотіли взагалі про це розповідати. Подружжя також мріяло влаштувати урочисте весілля для рідних, але через трагічну втрату молодшого сина співака Павла Павліка, чиєю матір’ю була танцівниця Лариса Созаєва, вони вирішили цього не робити.

Віктор Павлік розповів, як одружився зі своєю 26-річною фанаткою
Віктор Павлік розповів, як одружився зі своєю 26-річною фанаткою

10 січня 2021 року стало відомо, що Репяхова і Павлік очікують на появу нового члена в сім’ї. Для Репяхової це перше дитя та перший досвід у вихованні. Нагадаємо, що у Віктора є син Олександр і донька Христина від попереднього шлюбу, які є єдинокровними братом і сестрою.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.