А дівчатка вже виросли: як виглядають дорослі доньки Олександра Пономарьова та Юрка Юрченка (ФОТО)

Серед знаменитостей чимало багатодітних батьків. Зокрема, спромоглися на народження та виховання трьох дітей Олександр Пономарьов та Юрко Юрченко. Особливо ніжно татусі ставляться до доньок.

Олександр Пономарьов

З Оленою Мозговою співак нажив спільну доньку Женю. Також артист практично виховав Зою, яку продюсерка народила від іншого чоловіка. Пономарьов удочерив дівчинку, тож вважає за свою. Вона теж ставиться до татуся з привітністю.

Як виглядають доньки Пономарьова та Юрченка

Євгенії нещодавно минуло 26 років. Дівчина вже зовсім доросла. Привітати особисто рідну кровиночку знаменитий чоловік не міг, а у мережі написав побажання. Чимало теплих слів на адресу іменинниці сказала й мама Олена Мозгова, назвавши “сонечком”, “квіточкою”, “красунею” та “розумницею”.

Як виглядають доньки Пономарьова та Юрченка

Ще в Пономарьова є син Сашко від стосунків з Вікторією. На жаль, цей шлюб розпався саме через те, що в будинку артиста разом із ними жила ще й Женя. На закиди другої дружини щодо дівчини Олександр тоді відрізав: “Я дітей на жінок не міняю”.

Юрко Юрченко

Виконавець безсумнівного хіта 90-их років “Я йду” вже давно позбувся довгого кучерявого волосся. Змінив сценічне ім’я на Юркеш, а репертуар в артиста тепер у стилі важкого металу.

Як виглядають доньки Пономарьова та Юрченка

І хоча музикант має трьох дітей, закосити від армії йому не вдалося, оскільки старша донька Юлія Юрченко вже зовсім доросла – відзначила 20-ліття. Та він і не збирався цього робити – пішов добровольцем.

Як виглядають доньки Пономарьова та Юрченка

Вдачею старшенька вдалася у тата – така ж весела. Юрій називає Юлію “кицюнею” й жартує, що тепер може послати її в магазин за пивом. Захищати Юрченку є кого. Окрім старшої доні у нього є ще двоє синів. Найменшому з них 11 років.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.