Зіркові зашквари: Андрій Данилко викрав племінника в сестри, а Горбунов так і не зняв кіно на мільйони

Скандали за участю зірок в українському шоу-бізнесі – не рідкість. Читайте нижче, в які зашквари потрапляли Андрій Данилко і Юрій Горбунов і чим все скінчилось.

Зіркове життя завжди сповнене не тільки зльотами і радісними моментами, але й падіннями і неприϵмними ситуаціями. Наприклад, в житті Андрія Данилка, що створив блискучий образ Вϵрки Сердючки – колись була історія, повʼязана з викраденням.

Свої неприϵмні моменти траплялись і в житті телеведучого Юрія Горбунова. Більш детальніше про ці зіркові історії розповість “Один Факт”.

Юрій Горбунов так і не зняв кіно на мільйони

В минулому, 2023 році телеведучий і чоловік Катерини Осадчої Юрій Горбунов опинивсь в центрі скандалу. Він, як власник студії кінозйомки “Прототип Продакшн” запланував зняти серіал з 24-х серій під назвою “СМТ Інгулець”. Від держави Горбунов та його творча команда запросили на зйомки дотації в розмірі 33 мільйонів гривень.

Компанія Горбунова стала одніϵю з переможниць мистецького конкурсу від державного підприϵмства “Мультимедійна платформа іномовлення України”.

Юрій Горбунов так і не зняв кіно за 33 мільйони
Юрій Горбунов так і не зняв кіно за 33 мільйони

Виділення такої великої суми грошей під час російсько-української війни відразу було розкритиковано. Одним з перших на ситуацію навколо фільму від Юрія Горбунова за мільйони звернув увагу Ігор Кондратюк. Він особисто звернувся до Горбунова із проханням обдумати все більш ретельно і не використовувати державні кошти на зйомки.

Згодом Юрій Горбунов вийшов в ефір з офіційним розʼясненням щодо ситуації із його проектом. Він розповів, що за виділені гроші буде робити кінопродукт, який повністю втілив в собі українське сьогодення. До того ж, гумористичний контент типу цього серіалу дуже важливий для емоційного розвантаження військових.

Втім, через деякий час Юрій Горбунов змушений був відмовитись від державного фінансування свого гумористичного кінопроекту.

Андрій Данилко викрав в сестри свого племінника

Декілька років тому Андрій Данилко поділився скандальною історіϵю, яка трапилась в його родині. Оскільки в Андрія немаϵ ані своїх дітей, ані дружини — він намагався опікуватись… своїм племінником (сином сестри Галини).

На Андрія Данилка заявила в поліцію власна сестра
На Андрія Данилка заявила в поліцію власна сестра

Трапилась ця історія багато років тому і наробила такого лиха, що Данилко навіть перестав спілкуватись із сестрою. За словами артиста, колись він побачив, що племінник почуваϵ себе не дуже добре і вирішив покласти його на обстеження до кліники. Сестрі ж про те, де знаходиться її син — не сказав. Як пояснив Андрій Данилко – він вчинив так тому, що його родичка маϵ доволі нестабільний характер і ϵ дуже конфліктною людиною.

Сестра у відповідь звинуватила відомого артиста… у викраденні дитини на органи. І написала заяву до поліції. Поліціянти приїхали за головним винуватцем історії до музичної студії, щоб заарештувати.

Але побачивши артиста – відразу дали задню. Правоохоронці зазначили, що сестра Данилка “з дивацтвами”, але не відреагувати на її заяву вони не змогли.

Артист розповів, що після того випадку йому стало погано і він повністю припинив спілкування із сестрою. Довгий час він відхрещувався від будь-яких контактів із Галиною, але із племінником звʼязок підтримував і навіть подарував йому квартиру.

Втім, через декілька років емоції вщухли і Андрій Михайлович Данилко все ж пішов на примирення із сестрою. Щоправда, сталось це через сумні обставини. Їх знов зблизила… смерть мами, яка померла на 83-му році життя.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.