“Мені потрібно навчитись жити без неї”: Тоня Матвієнко розповіла про свою першу 25-річну доньку Уляну

Тоня Матвієнко вперше за тривалий час розповіла про свою 25-річну доньку Уляну: де наразі перебуває дівчина та з ким проживає? Подробиці особистого життя.

У свіжому інтерв’ю для програми “Ближче до зірок”, відома українська співачка Тоня Матвієнко розповіла про свою старшу доньку, Уляну. Вона зазначила, що її донька знайшла себе в режисурі і демонструє швидкий прогрес у цьому напрямку. Зокрема, Уляна часто вирушає у відрядження, присвячуючи себе професійному зростанню. Помітно, що дівчина активно розвиває свої таланти та стежить за кар’єрним ростом.

Тоня Матвієнко розповіла, де перебуває та чим займається її перша донька
Тоня Матвієнко розповіла, де перебуває та чим займається її перша донька

Також Тоня Матвієнко повідомила, що її дочка знайшла своє кохання і спільно зі своїм партнером проживає у орендованій квартирі, окремо від сім’ї. Мати визнала, що іноді їй дуже бракує дочки, але вона повністю підтримує її рішення, оскільки доньці вже 25 років і вона самостійна, та будує власні плани на життя. Зірка зауважила, що їй потрібно просто трохи часу, щоб звикнути жити без Уляни.

Тоня Матвієнко розповіла, де перебуває та чим займається її перша донька
Тоня Матвієнко розповіла, де перебуває та чим займається її перша донька

Ці висловлення відображають глибоке розуміння та підтримку з боку матері стосовно самостійного життя її дорослої доньки. Йдеться про важливість надання дітям можливості розвиватися та робити власні вибори, навіть якщо це може бути важко для матері.

Тоня Матвієнко розповіла, де перебуває та чим займається її перша донька. Фото з Instagram @8.23.88
Тоня Матвієнко розповіла, де перебуває та чим займається її перша донька. Фото з Instagram @8.23.88

У теперішній час у житлі Тоні проживає її батько, Петро Гончар, який повернувся, після втрати своєї дружини Ніни Матвієнко. Знову в обіймах доньки, він знаходить підтримку та допомагає виховувати восьмирічну онуку, також на ім’я Ніна.

Він висловлює радість, що тепер, знаходячись вдома, може брати участь у вихованні маленької Ніни разом із Тонею та її чоловіком Арсеном. Тоня неодмінно зауважила, що раніше в будинку переважали дівчата, а тепер тут лише чоловіки, тож нехай вони керують.

Нові статті

Схожі статті

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?