Покинула Дантеса та пішла до друга: як виглядає чоловік Наді Дорофєєвої, який зробив її “матір’ю”

Шлюб Наді Дорофєєвої з Володимиром Дантесом тривав 7 років і видавався дуже міцним. Та в один день усе змінилося. Співачка сповістила, що розлучається. Наступного дня стало відомо ще дещо.

Новина про розлучення зіркової пари Дорофєєвої та Дантеса неабияк приголомшила фанів цієї зіркової родини. Надя з Володею завжди викладали веселі відео зі свого життя. Тому й складалося враження, що у них все прекрасно.

Як виглядає другий чоловік Наді Дорофєєвої Міша Кацурін

Спочатку всі подумали, що це якийсь невдалий жарт. Голубки посварилися, а потім знову зійдуться та почнуть воркувати один з одним. Але ні. За повідомленням про розлучення відбулося й власне розлучення та продаж спільного будинку.

Як виглядає другий чоловік Наді Дорофєєвої Міша Кацурін

Невдовзі стало відомо, хто розлучив цю ідеальну сім’ю. Виявляється, Володя сам привів додому винуватця проблем із дружиною. Спочатку Дантес подружився з Мішею Кацуріним. Щось там намагалися записати з ресторатором.

Як виглядає другий чоловік Наді Дорофєєвої Міша Кацурін

Потім стали зустрічатися сім’ями. Відзначали свята й навіть виїжджали всім гуртом на відпочинок до теплих країв. Коли Надя з Вовою усвідомили, що більше не кохають одне іншого, невідомо. Але це сталося, й залишатися далі разом було вже недоцільно.

Як виглядає другий чоловік Наді Дорофєєвої Міша Кацурін

Невдовзі Надю стали бачити з Кацуріним, який наступного ж дня сповістив про розлучення зі своєю дружиною. А Дантес почав зустрічатися з колишньою товариша Дашею Кацуріною.

Шанувальники Дорофєєвої весь час мріяли, що Надя врешті народить дитинку. Тепер в артистки автоматом з’явилося відразу двоє дітей, адже в її другого чоловіка Міші є син Іванко й донечка Саша. Отак і вийшло, що Дорофєєва стала мамою, а Дантес татом одних і тих же малюків. А спільних так і не спромоглися завести, допоки жили разом.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?