Дар’я Легейда отримала від чоловіка Дмитра Сови найкращий подарунок, про який мріяла: не золото й не брюлики

Дар'я Легейда та Дмитро Сова побралися напередодні повномасштабного вторгнення, тож насолодитися сімейним життям навіть не встигли. Та кохання від цього нікуди не зникло.

На заваді родинному щастю акторської сім’ї Дар’ї Легейди та Дмитра Сови стала тривала розлука. Торік Дмитро пішов боронити Україну в ЗСУ. Дар’я теж поривалася податися за коханим чоловіком і стати медикинею, та поки чекає на мужнього благовірного вдома.

Дмитро Сова зробив коханій Дар’ї Легейді найкращий подарунок

Натомість чоловік придумав, як зробити дружині надзвичайно приємний сюрприз. Легейда саме перебувала у Хмельницькому, де відбувалася презентація стрічки “Крашанка”, в якій акторка зіграла одну з головних ролей.

Найкращим подарунком, який тільки могла уявити собі дівчина, став приїзд Дмитра. Сову відпустили на кілька днів у відпустку, тож він відразу подався туди, де перебуває його кохана. Дар’я розповіла oboz.ua:

“Навіть попри те, що ми на відстані, насправді – поряд одне з одним. Я відчуваю його підтримку, і, сподіваюся, він так само”.

Так, їхнє щасливе життя було перервано війною. Вони не встигли насолодитися спілкуванням одне з одним. Але навіть перебуваючи на відстані, намагаються робити все, щоб “полегшити цей страшний час один для одного”.

Дмитро Сова зробив коханій Дар’ї Легейді найкращий подарунок

Легейда, попри радість від несподіваної зустрічі, яка для неї краща за всі діаманти світу, відзначила, що чоловік у війську дуже змінився. Він став набагато менше посміхатися:

“В якийсь момент мені здалося, що він якось навіть згас”.

Звісно, там, де перебуває Дмитро, не до веселощів. Раніше Сова полюбляв багато подорожувати, бігав марафони. А нині переживає зовсім інші емоції. Попри це, Дар’я не втрачає надію:

“Життя продовжується, єдине: хочеться бачитися з чоловіком частіше”.

Нові статті

Схожі статті

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?