Це був не один раз: Тоня Матвієнко зізналась, скільки разів була на межі розлученням з Арсеном Мірзояном

Відома співачка Тоня Матвієнко розповіла подробиці особистого життя з чоловіком Арсеном Мірзояном: чи все так добре, як здається з першого погляду?

У інтерв’ю в програмі “Ближче до зірок”, відома українська співачка Тоня Матвієнко розкрила деталі свого особистого життя, звертаючи увагу на дві складні кризи, які виникли у її семирічному шлюбі з колегою по сцені, виконавцем Арсеном Мірзояном.

Тоня Матвієнко розповіла про кризи з чоловіком Арсеном Мірзояном
Тоня Матвієнко розповіла про кризи з чоловіком Арсеном Мірзояном

На думку знаменитості, обидві кризи у стосунках із чоловіком виникли в період повномасштабного вторгнення. Вона зазначила, що перший раз вони з Арсеном почали відчувати певні непорозуміння між собою та відчуженість, коли вона повернулася з молодшою донькою Ніною до України після тривалого перебування за кордоном.

Тоня Матвієнко розповіла про кризи з чоловіком Арсеном Мірзояном
Тоня Матвієнко розповіла про кризи з чоловіком Арсеном Мірзояном

Друга криза настала у житті Тоні після втрати її легендарної матері. 8 жовтня 2023 року Ніна Матвієнко пішла з життя через рак, всього за два місяці після діагностики хвороби.

Спочатку Арсен взагалі не чіпав жінку та думав, що їй просто треба час, щоб побути на самоті, але з часом він почав більше вникати в ситуацію і розуміти потреби дружини. Він проявив велику підтримку і готовність допомогти їй у важкий момент.

Тоня Матвієнко розповіла про кризи з чоловіком Арсеном Мірзояном
Тоня Матвієнко розповіла про кризи з чоловіком Арсеном Мірзояном

Під час другого етапу кризи в стосунках, який був пов’язаний із втратою матері Ніни Матвієнко, Тоня розповіла, що в цей важкий період для неї Арсен став сильною опорою і підтримкою, хоча раніше він уникав цього. За словами співачки, чоловік став більш емпатичним та відповідальним. Тоня розповіла, що коли їй було сумно чи важко, він завжди був поруч та робив все можливе, щоб полегшити її стан.

Артистка вважає, що ці етапи допомогли їй побачити нові якості та сторони в Арсені, і вона вдячна за його підтримку та розуміння у важкі часи.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.