Наїдені за Великдень зайві кг Павло Зібров залишив на городі: босоніж посадив картоплю разом із Габріелою

Павло Зібров може не лише співати та розважати публіку. Народний артист залюбки порядкує в себе на городі. От і після Великодня вирішив розім'ятися та висадити картоплю.

Павло Зібров втямив, що на Великдень трішки переборщив із пасочками та іншими смаколиками. Отже, вирішив не відкладати справу до нових віників, а відразу зайнятися вправами. От тільки заняття в артиста серйозне – агрофітнес.

Вбравшись у спортивний костюм, знявши взуття та гукнувши улюблену вівчарку Габріелу, чоловік подався на город. Картопелька на посадку дуже гарна, вже проросла й ніби сама проситься у землю.

Павло Зібров власноруч саджає картоплю

Зібров викопав ямки, поклав у кожну по одній бульбі й запевнив підписників Інстаграму: з кожної висадженої картоплини восени збере 8-9 штук. Оскільки дружини Марини та доньки поряд не видно, виходить, чоловіка кинули на городні амбразури самотужки. Незмінною помічницею була тільки Габріела.

“Хто гарно паски їв, той сьогодні працює на городі!”

Зазвичай 66-річний співак проявляє фізичну активність лише під час гри в більярд та карти. Але на третій день Великодня зробив виключення і взяв до рук замість гітари гостру лопату.

Підписники взялися жваво коментувати нестандартне заняття Павла Миколайовича. Сорту картоплі тут же обрали назву – Зібровка. А самого городника та його собаку назвали гарними господарями, побажавши великих врожаїв.

Дехто обурився трудовим десантом на третій день Великодня, коли у церквах ще правлять. Але Катерина Бужинська та Віталій Козловський нічого осудного в картопляних вправах не побачили й нагородили колегу файниками. Врешті всім гуртом дійшли висновку, що талановита людина талановита у всьому. Отже, чекаємо від пана Павла репортажів з інших грядок на городі. Габріела вже напоготові.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.