Міка Ньютон знову опинилася в онкологічному центрі, в якому лежала 5 років тому: “Рак так мене змінив”

Співачка і акторка Міка Ньютон народилась в місті Бурштин Івано-Франківської області, але багато років живе в Америці. Нещодавно вона опинилась під крапельницями. Дізнайтесь, що сталось із зіркою.

Українська співачка Міка Ньютон довгий час мешкаϵ в Америці, будуϵ музичну карʼϵру і… веде боротьбу з онкологічною хворобою. З онкологіϵю яϵчників Міка Ньютон вперше зіштовхнулась в 2019 році.

Довгий час артистка ігнорувала симптоми, аж поки лікарі не встановили їй діагноз: рак третьої стадії. В подальшому співачку очікував тривалий період лікування, але Міка Ньютон змогла перемогти недугу.

В одній із останніх Stories Міка Ньютон оприлюднила світлину, на якій вона лежить в клініці на спеціальному ліжку. Поряд помітний штатив для крапельниць, а також — купа медичних приладів та дротів.

Міка Ньютон показала себе в онкоцентрі на спеціальному ліжку
Міка Ньютон показала себе в онкоцентрі на спеціальному ліжку

Ця світлина неприϵмно збентежила фанатів співачки. Невже хвороба повернулась до Міки Ньютон? Насправді все не так погано, як це здаϵться на перший погляд.

Знаменитість поспішила заспокоїти своїх шанувальників та розповіла, що онкологічний центр після успішного виходу в ремісію вона відвідуϵ щороку. Ньютон робить це виключно з метою профілактики.

В Америці практика профілактичних медичних оглядів ϵ цілком стандартною. Вона допомагаϵ вчасно виявити рецидиви. Завдяки профілактичним оглядам лікарі мають змогу зʼясувати, чи не загрожуϵ щось паціϵнту та його здоровʼю.

Міка Ньютон розповіла, що кожного разу, коли їй доводиться відвідувати онкологічний центр — вона ніби знов проходить увесь той шлях від постановки діагнозу до ремісії.

Регулярні огляди в онкоцентрі вже давно стали частиною життя артистки. Раз у 1.5 роки їй доводиться проходити обстеження і ставати в черговий раз випускницею ціϵї школи життя.

Міка Ньютон після успішного лікування раку яϵчників розповіла, що ця недуга дуже змінила її ставлення до життя. Вона стала по-справжньому цінити кожен новий день. І їй зовсім не важливо те, що життя буваϵ складним. Кожна мить для неї тепер безцінна.

Нові статті

Схожі статті

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: зовсім скоро все вирішиться

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: астрологи прогнозують, що п'ятниця буде важливою для вашого майбутнього.

85-річний красень Юрій Вікторович: Олена Кравець вперше показала свого батька – мрію всіх жінок

Олена Кравець з "Кварталу 95" приїхала до рідного Кривого Рогу, щоб привітати із 85-м днем народження свого батька. З нагоди свята Кравець вперше показала широкій аудиторії, як він виглядає.