Як виглядає єдиний син Ольги Фреймут, батьком якого став відомий продюсер: його звуть Валерій Володимирович

Телеведуча Ольга Фреймут, яка зараз мешкаϵ у Лондоні — показала, як виглядаϵ її ϵдиний син Валерій від генерального продюсера "Нового каналу". "Один Факт" покаже його фото нижче.

Українська телеведуча Ольга Фреймут від початку повномасштабного вторгнення росії переїхала в Британію разом із своїми дітьми. Їх в зірки телеекранів троϵ: старша донька Злата Мітчелл, яка вже з 11 років живе самостійним життям і окремо від мами, син Валерій, якому днями виповнилось 8 років і молодша донечка Євдокія, яку телезірка народила в 2017 році, також від Володимира Локотко.

Ольга Фреймут з дітьми
Ольга Фреймут з дітьми

Молодшого та ϵдиного сина Ольга Фреймут народила 8 травня 2016 року, у день Матері. Батько хлопчика – відомий продюсер з “Нового каналу” Володимир Локотко. Через короткий проміжок часу після народження сина Фреймут похрестила його в Київській Лаврі.

Зараз українська телезірка рідко ділиться світлинами із сином та донькою. Однак з нагоди дня народження парубка в Stories старшої доньки Фреймут, Злати – зʼявилася світлина, на якій Валерій Володимирович у футболці оливкового кольору мрійливо дивиться кудись вбік, підперши підборіддя обома руками. Хлопчину сфотографували на тлі деревʼяної підлоги.

Син Ольги Фреймут, Валерій Локотко
Син Ольги Фреймут, Валерій Локотко

Злата Мітчелл зробила до ціϵї світлини підпис, в якому вітаϵ улюбленого молодшого брата із минулим днем народження. В привітанні Злата назвала хлопця майбутнім новатором і зізналась, що всі вони його дуже люблять. Також донька Фреймут зазначила, що проводити час разом із братом їй завжди цікаво та пізнавально.

Незважаючи на те, що Злата Мітчелл і її молодший брат Валерій народжені від різних батьків – вони підтримують добрі відносини та тепло спілкуються один з одним.

Багато хто з користувачів соціальних мереж відзначаϵ, що син Ольги Фреймут росте просто копіϵю свого батька – продюсера Володимира Локотка. Зараз зіркова мама живе разом із хлопчиком в Лондоні. Ольга Фреймут розповідала, що її син на свій день народження вже два роки поспіль загадуϵ бажання миру та повернення до України.

Нові статті

Схожі статті

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?