Багата мама української Леді Гаги з модною стрижкою боб-каре поряд з донькою виглядаϵ, як старша сестра

Українська Леді Гага Камалія показалася поряд із рідною мамою і подарувала їй розкішний букет троянд з нагоди свята, дня Матері. Ці дві красуні поряд виглядають, немов 2 сестри.

Ще декілька днів тому співачка Камалія насолоджувалась спілкуванням із двома своїми донечками, Арабеллою та Мірабеллою. Але настав день Матері і українська Леді Гага пригадала, що вона – теж донька.

Колишня дружина Захура Мохаммада влаштувала теплу зустріч із своϵю мамою. Жінка зі стрижкою боб-каре поряд із Камаліϵю виглядала скоріш як її старша сестра, а не мама.
Камалія висловила безмірну вдячність мамі за те, що завжди ϵ поряд із нею та стаϵ джерелом тепла і сонячного світла.

Українська співачка в день Матері зізналась у тому, що цінуϵ кожен момент, проведений поряд із найріднішою людиною. Вона зазначила, що її щоденним натхненням ϵ безумовна любов, турбота та відданість мами.

Маму Камалії звуть Інна. В передостанній день березня ця моложава жінка відсвяткувала свій день народження. Зіркова донька тоді також привітала її теплими словами і побажаннями, висловивши надію на те, що цей день в її житті буде найщасливішим.

День Матері в міжнародному суспільстві та в Україні відзначають у другу неділю травня, яка в 2024 році припадаϵ на 12 число. В цей день прийнято вітати не тільки матерів, але й вагітних жінок. Свято було запроваджене в 1999 році відповідним наказом українського президента.
Серед інших традицій дня Матері — дарування презентів і квітів своїм рідним та хрещеним матусям. Доньки і сини надсилають мамам вірші і листівки, висловлюють повагу і любов до них.

Історія появи свята почалась з 1908 року. Саме тоді американка Анна Джервіс запропонувала вшанувати памʼять матерів, яких вже немаϵ на цьому світі. Анна розпочала надсилати до різних установ листи з проханням виділити один день на рік і присвятити його матерям. В 1910 році день Матері офіційно затвердили в штаті Вірджинія. Згодом його стали відзначати й в інших регіонах планети.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.