Життя в Америці пішло їй на користь: навіть без “марафету” 45-річна Лілія Подкопаєва світиться від щастя

Лілія Подкопаєва має вигляд зовсім не на 45 років, а принаймні на два десятки років молодше. Спортсменка і мама трьох дітей поділилася свіжою світлиною, де просто сяє молодістю та красою.

На честь Дня вишиванки Лілія Подкопаєва вбралася у синю сукню з білим малюнком і дуже відкритим декольте. Попри те, що вже багато років колишня гімнастка мешкає в Америці, за океаном не забула про рідне українське коріння, відзначивши:

“Вишиванка — це не лише одяг, а й спосіб вираження гордості за свої корені та національну спадщину”.

Шанувальники спортсменки насамперед замилувалися обличчям Лілії. Волосся рівно зачесано на проділ, відкриваючи ідеально гладенький лоб без жодних зморшків. Ніяких мішків під очима чи яскраво виражених носо-губних складок.

45-річна Лілія Подкопаєва виглядає дуже молодо

Подкопаєва нанесла на обличчя мінімум косметики, тож можна роздивитися знаменитість без товстого шару мейкапу, який зазвичай змінює особу до невпізнання. Відчувається, що Лілія за океаном веде здоровий спосіб життя і надихає своїм прикладом наслідувати її ідеальний вигляд.

Жінка могла б собі займатися родинними справами – чоловіком та дітьми, яких у неї аж троє. Натомість постійно проявляє громадянську позицію. Так, Подкопаєву, яка має 3 олімпійські медалі, 5 з чемпіонатів світу та 10 з європейських змагань, страшенно обурює рішення Олімпійського комітету.

45-річна Лілія Подкопаєва виглядає дуже молодо

Лілія намагається достукатися до чиновників від НОК і змусити їх оприлюднити заборону участі в Олімпіаді 2024 російських та білоруських спортсменів. Гімнастка пояснює, що армії цих країн третій рік поспіль ведуть бойові дії на території України, руйнуючи інфраструктуру та вбиваючи її мешканців.

Тож не можна дозволяти їхнім спортсменам виступати на цих престижних змаганнях, навіть якщо це робиться під нейтральним прапором. Треба змусити спочатку вивести війська, а вже потім говорити про спорт, бо він аж ніяк не поза політикою.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.