Було кохання, але потім зʼявилась коханка: Остапчук, Мірзоян та Павлік – чому покинули дружин із дітьми

Віктор Павлік, Володимир Остапчук та Арсен Мірзоян відверто зізнались, що покинули свої сім'ї заради коханок: що відомо про особисте життя зірок?

В українському шоу-бізнесі виникало досить багато випадків, коли розлучались та розривали стосунки через те, що з’явились коханки, серед таких опинились – Арсен Мірзоян, Володимир Остапчук та Віктор Павлік.

Арсен Мірзоян

Арсен Мірзоян – талановитий виконавець, який здобув визнання завдяки своїй участі у популярному телешоу “Голос країни”. Під час участі у програмі, він зустрів співачку Тоню Матвієнко, і з першої зустрічі між ними засяяла іскра, яка згодом переросла у справжнє кохання. Їхні спільні моменти та подібні музичні захоплення створили основу для неймовірної близькості, яка виходила за межі відносин просто колег чи друзів.

Арсен Мірзоян та його дружина Тоня Матвієнко
Арсен Мірзоян та його дружина Тоня Матвієнко

Тоня Матвієнко з’явилась у житті чоловіка, коли Арсен був у шлюбі з іншою та виховував двох синів. Перебуваючи у такій складній ситуації, він прийняв рішення покинути сім’ю заради Тоні. Нині зіркове кохання проживає разом та виховує спільну доньку Ніну.

Володимир Остапчук

Володимир Остапчук, відомий своїм талантом як телеведучий, відзначався не лише на телебаченні, а й у сфері особистого життя. Його пристрасть до нотаріусині та блогерки Христини Горняк викликала багато суперечок, оскільки він перебував у шлюбі з Оленою Войченко. Тим не менш, у березні 2020 року Володимир офіційно розлучився з першою дружиною і почав зустрічатись з Христиною. Проте їхні стосунки не тривали довго, і вже восени 2022 року пара оголосила про своє розлучення.

Володимир Остапчук та його друга дружина Христина Горняк
Володимир Остапчук та його друга дружина Христина Горняк

Віктор Павлік

З іншого боку, Віктор Павлік, відомий своєю музикою та харизмою, також відзначився складними змінами у своєму особистому житті. Він перебував у шлюбі з третьою дружиною Лорою Созаєвою, але зустрів молоду шанувальницю Катерину Репяхову, з якою відчув взаємну симпатію.

Віктор Павлік та його дружина Катерина Репяхова
Віктор Павлік та його дружина Катерина Репяхова

У 2019 році музикант розірвав шлюб зі своєю третьою дружиною, а наступного року одружився з Катериною. Наразі подружжя має сина та планують ще доньку найближчим часом.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.