В Арама Арзуманяна у “Скажених сусідах” була українська дружина: як виглядає обраниця гумориста насправді

Арам Арзуманян ідеально вписався у гумористичний сюжет комедії в серіалі "Скажені сусіди". Цікаво, чи багато схожого в справжньої дружини актора з серіальною Інною Приходько?

Арама Арзуманяна ми спочатку бачимо в “Скаженому весіллі”, а потім актор разом із рештою колег перекочував у серіал “Скажені сусіди”. Його дружиною на знімальному майданчику стала Інна Приходько.

За сюжетом подружжя постійно свариться, а потім бурхливо примиряється. Попри те, що вірменин, чоловік перебуває під каблуком у своєї шаленої обраниці. Вони разом весь час замишляють якісь проєкти, що зазвичай завершуються повним провалом.

Арам Арзуманян показав красуню-дружину та дітей

У житті Арам має дружину, яка й віддалено не нагадує Олю з комедійного серіалу. По-перше, вона вірменка, як і комік. Тож, певно, не поводиться з чоловіком, як могла собі дозволити власниця кав’ярні “Княгиня Олька”. Хоча деякі претензії й вона висловлює.

Арам і Христина вже 13 років разом. Пара жила в злагоді й коханні, допоки на світ не з’явилися двоє дітей. Раніше вся увага концентрувалася на берегині домашнього вогнища. Тепер кожен із членів родини потребує, щоб його помітили, і його бажання врахували.

Арам Арзуманян показав красуню-дружину та дітей

Між татом і мамою можуть виникнути “терочки”, якщо Арзуманян пропонує подивитися серіал, а благовірна, наприклад, із задоволенням почитала б книгу. Глава сім’ї певен, що пристрасть нікуди не поділася, просто набула дещо інших форм.

Христині ж здається, що раніше чоловік її палко кохав, а тепер у їхніх стосунках все йде занадто рівно. Звісно, обоє переживають, що довелося покинути свій улюблений Мелітополь, де було створено їхню родину.

Арам Арзуманян показав красуню-дружину та дітей

Щоб нагадати всім, що Мелітополь – це Україна, до того ж столиця черешні, родина влаштувала фотосет у патріотичних футболках. Арам називає місто ласкаво Мєліком. Він його обожнює і певен, що всім гуртом ще обов’язково “прогуляються від Мікрорайону через парк і до Піщаної”.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?