“Вона мені зраджувала”: 50-річний Олександр Пономарьов зізнався, чому розійшовся з Оленою Мозговою

Олександр Пономарьов розповів, чому насправді розлучився з продюсеркою Оленою Мозговою - співак тут ні до чого: що відомо про особисте життя зірок?

Олександр Пономарьов поділився подробицями особистого життя, зокрема розкрив причину розриву зі своєю попередньою дружиною, Оленою Мозговою. Пономарьов пояснив, що їхній шлюб з продюсеркою завершився через її невірність. У його житті сталася зрада, яку він намагався пробачити, однак повторна невірність остаточно підірвала його довіру, що й змусило його прийняти рішення про розлучення.

Незважаючи на все, що сталося, Олександр висловив повагу до Олени Мозгової та вдячність за їхню доньку. Він уник негативних коментарів про свою колишню дружину, демонструючи зрілість та вдячність за позитивні моменти їхнього спільного життя.

Олександр Пономарьов зізнався, що екс-дружина Олена Мозгова йому зрадила
Олександр Пономарьов зізнався, що екс-дружина Олена Мозгова йому зрадила

Також Пономарьов торкнувся теми своїх попередніх стосунків з Вікторією Мартинюк. Проте, співак не вдавався в деталі щодо причин їхнього розриву. Зараз його увага зосереджена на професійному розвитку та особистому житті, де він прагне досягти гармонії та стабільності.

Олександр Пономарьов має доньку Женю від Олени Мозгової. Він вважає рідною ще одну доньку Мозгової – Зою, яку виховував з раннього віку, починаючи з 1,5 років. На даний момент, Пономарьов дуже рідко спілкується з Оленою, однак до початку повномасштабного вторгнення активно підтримував її музичні проєкти.

Олександр Пономарьов зізнався, що екс-дружина Олена Мозгова йому зрадила
Олександр Пономарьов зізнався, що екс-дружина Олена Мозгова йому зрадила

Другий шлюб Олександра Пономарьова був з Вікторією Мартинюк і тривав 4,5 роки. Їхні стосунки закінчилися через різницю в характерах. Пономарьов визнає, що допустив помилку, вважаючи, що зможе змінити людину. Вони не співпали за характерами, і коли Вікторія поставила його перед вибором між нею і його донькою Женею, з якою він жив після розлучення з Оленою, співак не зміг відмовитися від доньки.

Олександр Пономарьов зізнався, що екс-дружина Олена Мозгова йому зрадила
Олександр Пономарьов зізнався, що екс-дружина Олена Мозгова йому зрадила

У Олександра Пономарьова є також 16-річний син на ім’я Сашко, який народився у стосунках з Вікторією Мартинюк. Відповідаючи на питання про своє особисте життя, співак досить загадково висловився, проте дав зрозуміти, що не є самотнім.

Олександр Пономарьов  разом із дітьми
Олександр Пономарьов разом із дітьми

Нещодавно на особистій сторінці Олександра в Instagram з’явилася нова фотографія, де він поруч з жінкою, на профілі якої написано “я та сама”. Цей профіль є закритим, що не дозволяє переглянути інші її зображення. Також існує ймовірність, що Олександр, вперше за багато років, вирішив показати свою обраницю публіці.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.