“Мені достатньо того, що ця людина зі мною”: Вʼячеслав Хостікоєв зізнався про 12-річні стосунки з колегою

Актор В'ячеслав Хостікоєв розповів, що його серце не вільне та він перебуває у стосунках із колегою Анастасією Рулою: чи одружена пара? Подробиці.

Відомий український актор В’ячеслав Хостікоєв поділився своєю історією кохання зі своєю довгою обраною. Вже протягом 12 років він перебуває у стосунках із колегою по акторській сцені, Анастасією Рулою, яка також є акторкою. Вони обидва виступають у театрі Івана Франка у Києві, де, очевидно, і з’явилася іскра між ними.

“Це моя дружина”, – заявив актор, наголошуючи на значущості їхніх стосунків. Хоч вони ще не розписані, він зазначив, що якщо для неї це важливо, вони готові розписатися навіть завтра, оскільки для нього було зрозуміло все вже давно.

Актор Вʼячеслав Хостікоєв розповів про свої 12-річні стосунки з колегою
Актор Вʼячеслав Хостікоєв розповів про свої 12-річні стосунки з колегою

Ці слова свідчать про глибоке відчуття розуміння і взаємоповаги між парою, яка, незважаючи на відсутність офіційного оформлення, вже давно відчуває себе сім’єю.

Понад 12 років тому В’ячеслав Хостікоєв і Анастасія Рула зустрілися на першому курсі інституту і з тих пір пройшли великий шлях разом. Їхнє кохання закарбувалося у спільному житті, яке триває вже не менше 5-6 років. Для Хостікоєва рішення жити з Рулою було надзвичайно правильним, він підкреслює, що кожен ранок починається з усмішки, адже його кохана завжди поруч.

Актор Вʼячеслав Хостікоєв розповів про свої 12-річні стосунки з колегою
Актор Вʼячеслав Хостікоєв розповів про свої 12-річні стосунки з колегою

Початок їхнього роману не був надто романтичним: під час обрання партнера для етюду В’ячеслав обрав Анастасію, яка не хотіла бути обраною. Але цей випадок став початком довгого і щасливого спільного життя.

В одній із своїх історій В’ячеслав Хостікоєв поділився, що момент, коли Настя обійняла його, став для нього відкриттям. Ця проста реакція викликала в нього почуття, яке він зрозумів як закоханість. Після цього він вирішив бігати за нею, в їхній історії були різні перипетії: зустрічі і розлуки.

Однак після повторного зібрання разом, В’ячеслав відчув, що не може відпустити її. У кіно зараз Хостікоєв не знімається, оскільки вважає, що не знаходить себе там на даний момент. Він надає перевагу волонтерству, дубляжу та театру.

Нові статті

Схожі статті

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.

Як зберігати кріп на зиму в сухому чи свіжому вигляді: найкращі способи заготівлі зелені – бабусині

Заготівля кропу на зиму — питання, що актуальне для багатьох городників. Взимку вартість кропу в магазинах зростає, тому краще ці прянощі заготувати власноруч ще влітку. Читайте, як це зробити.

Робота в Німеччині: які вакансії пропонують українцям і який мінімум можна заробити за 1 годину праці

Німеччина — одна з країн, яка від початку повномасштабного вторгнення прийняла найбільшу кількість українців. Дізнайтесь, яку роботу там пропонують зараз і скільки платять за 1 годину праці?